Komentáře

Každý rozumí sportu, kultuře a měnové politice

Je neuvěřitelné, kolik „expertů“ se najednou sesypalo na centrální banku. Včetně prezidentské kandidátky, která by nejraději, aby jmenování příštího guvernéra prezidentem vyžadovalo kontrasignaci premiérem. Je to jak když 10 milionů fotbalových expertů ví, jak měla vypadat reprezentační sestava.

Když chcete někoho zničit, povolejte vědce

Američtí vědci tvrdí, že nikdy předtím, než Musk převzal Twitter, nezaznamenali tak prudký nárůst nenávistných projevů v tak krátkém období na jedné z nejvíce používaných sociálních sítí. Zároveň říkají, že nárůst začal ještě předtím, než Musk uvolnil pravidla pro obsah. Věřte vědcům!

Poučení, varování, nebo krizová komunikace?

Moderní zloději se nejmenují Butch Cassidy a Sundance Kid a nepřijedou na koních s kolty proklatě nízko. Peníze si z banky vytáhnou ven jako jedničky a nuly. Šerifové je stíhat neumějí a banky přece za nic nemohou.

Konec starých časů

Tak, jako se třesou v základech poklidné časy světového míru a prosperity, jako by se najednou začala třást i moderní pražská architektura. Vypadá to skoro jak něco symbolického, snad nějaké gesto, že staré časy opravdu končí.