Evropská unie se stává „pionýrem slepých uliček“
Zemní plyn tedy ne. To je ještě horší, než uhlí. Tak praví ekologistické organizace, například jejich koalice Zastavme špinavé prachy. Když jste jim to říkali před nějakými třemi roky, a že se jim to říkalo, označili vás za lobbisty uhlobaronů. Jenže…



