Společnost LifeSpan Vision Ventures uskutečnila sedmou investici na podporu své mise dlouhověkosti

Norwalk (USA) 15. října 2023 (PROTEXT/PRNewswire) – LifeSpan Vision Ventures, investiční společnost věnující se rozvoji biotechnologií v oblasti dlouhověkosti, s hrdostí oznamuje uzavření sedmé investice, která představuje další významný krok na cestě k naplnění jejího poslání prodloužit životní fázi dobrého zdravotního stavu.

Nejnovějším přírůstkem do portfolia LifeSpan je společnost Rejuvenation Technologies, která využívá lipidové nanočástice k přenosu mRNA telomerázy do buněk, což umožňuje obnovit délku telomer a tím i regenerační schopnost tkání. Toto nejnovější partnerství podtrhuje závazek společnosti LifeSpan vyhledávat a podporovat podniky na špici vývoje nejmodernějších nástrojů, které řeší problematiku biologie stárnutí a nemocí souvisejících s věkem.

„Velmi nás těší, že můžeme představit naši sedmou investici pro další pokroky na poli dlouhověkosti,“ uvedl analytik společnosti LifeSpan Vision Ventures Harry Robb. „Základem našeho poslání zůstává snaha prodloužit fázi dobrého zdraví a umožnit všem lidem delší, zdravější a spokojenější život. Věříme, že společnosti, do kterých investujeme, budou hrát klíčovou roli v rozvoji další vlny biotechnologických řešení, která tuto lepší budoucnost slibují.“

Aktuální investice LifeSpan Vision Ventures do společnosti Rejuvenation Technologies představuje nejnovější přírůstek do řady strategických investic, které těsně navazují na kola financování průkopnických společností, jako jsou LIfT Biosciences, Deciduous Therapeutics a Fauna Bio. Další investice budou oznámeny v nadcházejících týdnech.

Další informace o společnosti LifeSpan Vision Ventures najdete na https://www.lifespanvisionventures.com/.

O společnosti LifeSpan Vision Ventures

LifeSpan Vision Ventures je progresivní společnost rizikového kapitálu, která se specializuje na investice v oblasti stárnutí a dlouhověkosti. Naším posláním je podporovat a urychlovat vývoj inovativních terapií, které prodlužují dobrý zdravotní stav, zlepšují kvalitu života stárnoucích osob a řeší problémy související s věkem. Prostřednictvím strategických partnerství a investic chceme utvářet budoucnost, v níž je stárnutí spojeno s vitalitou, odolností a neomezenými možnostmi.

Kontakt: Harry Robb mob.: +44 7795042764 harry.robb@lifespanvision.com

Fotohttps://mma.prnewswire.com/media/2247122/logevitymission.jpg