Bez podprsenky často, na ostro jen výjimečně, odhalila anketa

Ilustrtační foto: Trenýkárna.cz

Největší český internetový obchod s pánským spodním prádlem, který nabízí také produkty pro ženy, realizoval mezi zákazníky a zákaznicemi anketu na letní téma. Jak české dámy a pánové chodí v létě naostro a co říkají dámy na chození nahoře bez?

„Nejvíce českých žen, konkrétně 34 procenta, odpovědělo, že v létě chodí bez podprsenky občas, 5 procent odpovědělo, že tak chodí většinou. Podprsenku si 6 procent Češek neoblékne ve výjimečných případech, například na rande,“ říká Ruslan Skopal, generální ředitel Trenýrkárny.cz. Chození bez podprsenky se 29 % žen naopak nelíbí. Velká část respondentek (22 %) sdělila, že se jim to sice líbí, ale nechodí tak. Většinou z důvodu, že se jim nelíbí jejich prsa. Další části žen (4 %) se to líbí, ale nechtějí provokovat.

Na otázku, zda chodí ženy v létě naostro, odpověděla 63 % respondentek, že ne, cítily by se nesvé.  Ano uvedlo 17 %, ale jenom výjimečně. Často chodí naostro často 5 %, téměř vždy 1 %, 14 % je zásadně proti.

„Ani u českých mužů to není velké číslo. I když se tak chovají častěji: 33 procent se tak „oblékne“ výjimečně, 3 % často, 7 % pak téměř vždy. Skoro polovina, 47 % pánů, by se necítilo ve své kůži, 10 procent je zásadně proti,“ dodává Skopal.