Zuzana Bubílková si zahrála ve videoklipu

Praha 19. července 2023 (PROTEXT) – Legendární satirická moderátorka Zuzana Bubílková, která na sebe poutá pozornost i v současné době, kdy vtipně komentuje prezentování různých celebrit ve společnosti, si zahrála v nejnovějším videoklipu zpěváka Nathaniela Filipa.

Píseň se jmenuje Nevzdat to a vstát. Nathaniel si sám napsal text, který je tom, jak to člověk nesmí vzdávat, přestože mu zrovna život či okolí nepřeje. Zuzana Bubílková, která sama překonala těžká období v práci i překonala závažné zdravotní problémy, zvládla svou roli skvěle. V klipu jakoby zpívá avšak s hlasem zpěváka Nathaniela Filipa a deklamuje text, jak mnohé těžké prožila, přesto musí jít dál.

I dnes na Zuzanu Bubílkovou někteří útočí, zejména na sociálních sítích, kdy nesouhlasí s jejím druhem humoru, což odstartoval dnes již známý komentář na Instagramu „,Mám žízeň jako Dáda“, když sdílela fotku ze svého večerního běhání. Glosy na další známé osobnosti se na jejím účtu objevují pravidelně. Zuzana Bubílková vše bere s humorem a je svá.

Odkaz na youtube: https://www.youtube.com/watch?v=g3aOaOmbXjQ

Kontakt: www.nathanielfilip.cz

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.