Značka Tumi jmenována oficiálním dodavatelem zavazadel pro PGA Tour a LPGA

New York/ Daytona Beach (Florida)/Ponte Vedra Beach(Florida) 24. ledna 2024 (PROTEXT/PRNewswire) – Ikonická globální lifestylová značka oznamuje víceleté partnerství s golfovými organizacemi PGA TOUR a LPGA a zařazuje do své nabídky TUMI Sports novou golfovou kolekci

Mezinárodní značka pro cestování a životní styl TUMI dnes oznámila uzavření dlouhodobého partnerství s organizacemi LPGA a PGA TOUR, pro něž se stává oficiálním dodavatelem zavazadel. Partnerství společnosti TUMI s PGA TOUR a LPGA znovu dokazuje její vztah k významným sportovním projektům světové úrovně, podobně jako u partnerství s týmem Premier League Tottenham Hotspur, stájí McLaren Racing či tenisovou asociací Professional Tennis Players Association. Vstup značky TUMI do světa golfu je spojen s debutem její první ucelené golfové kolekce, která nabízí vysoce funkční a inovativní produkty ztělesňující tento sport i příslušný životní styl.

Prestižní partnerství s mužským i ženským golfem odstartuje TUMI tento týden na PGA Show v Orlandu na Floridě otevřením interaktivního stánku slibujícího ukázky připravovaných produktů, vystoupení influencerů a další živý program.

„Je nám potěšením přivítat společnost TUMI spolu s partnery z LPGA v naší PGA TOUR rodině,“ říká komisař PGA TOUR Jay Monahan. „Spolupráce s LPGA dokazuje hodnoty společnosti TUMI i naše sdílené ambice zlepšovat náš sport tím, že jej otevřeme všem.“

„Nesmírně nás těší, že můžeme představit vzrušující partnerství se značkou TUMI jako oficiálním dodavatelem zavazadel pro LPGA a PGA TOUR,“ dodává komisařka LPGA Mollie Marcoux Samaan. „Toto partnerství je nejen symbolem naší společné touhy po dokonalosti, ale i důkazem našeho kolektivního úsilí podporovat ženy-sportovkyně kdekoli na světě. Pro LPGA s její sérií turnajů v desítce zemí celého světa je inovativní golfová kolekce zavazadel TUMI ideálním partnerem. Naše spojení odráží cílevědomost, úroveň a styl, které jsou pro LPGA i značku TUMI charakteristické. Těšíme se na plodnou spolupráci mezi LPGA, PGA TOUR a TUMI, která se stane oslavou dobrodružství a úspěchů našich sportovců na hřišti i v životě.“

„Ikonickou lifestylovou značku TUMI s radostí vítáme do naší rodiny partnerů PGA TOUR a představujeme našim sportovcům a fanouškům z celého světa,“ uvedl Brian Oliver, výkonný viceprezident PGA TOUR pro firemní partnerství. „Jedinečné produkty a styl této značky, která tímto oficiálně vstupuje do světa golfu, budou přínosem pro všechny golfisty, ať již rekreační nebo profesionální.“

„Možnost uzavřít partnerství s PGA TOUR a LPGA a vzdát hold výkonům těchto světově uznávaných sportovců je pro nás velkou ctí,“ řekl prezident společnosti TUMI Andrew Dawson. „Ve společnosti TUMI se neustále vyvíjíme, abychom dokázali vyhovět potřebám a zájmům našich zákazníků i podobně naladěné veřejnosti. Věnovat se komunitě profesionálních i hobby sportovců bylo pro naši značku promyšleným, přesto však autentickým krokem.“

Golfový sortiment, inspirovaný vášní pro tento sport a věrný podstatě značky TUMI, nabízí její charakteristickou odolnost, špičkové materiály a inovativní design. V čele kolekce stojí golfové bagy vybavené prvky pro komfortnější hru, jako je např. měkké polstrování, nabíjecí porty USB-C a chladicí kapsy, ale i nášivkami pro monogram majitele, díky nimž zavazadlo získá osobní dotek, který je pro značku TUMI typický. Další nabídka lifestylových zavazadel a doplňků zahrnuje sportovní tašky, pouzdra na vypichovátka, týčka a míčky, obaly na hole a další příslušenství, které tyto bagy dokonale doplňuje.

Každý kousek z nové kolekce je navržen s ohledem na náročnost profesionálního golfu a vyroben s vynikajícími technologickými parametry tak, aby podpořil váš výkon na hřišti i mimo něj. Ceny golfových a cestovních tašek se pohybují v rozmezí 795 – 1 595 USD, další zavazadla a doplňky pak stojí mezi 125 – 650 USD.

Kolekci lze exkluzivně zakoupit na globální stránce TUMI.com a letos na jaře dorazí také do vybraných prodejen TUMI, golfových klubů a vybraných obchodních domů. Některé položky se v průběhu roku objeví také v pop-upech na turnajích PGA TOUR a LPGA Tour po celém světě. Další informace o sportovních partnerstvích společnosti TUMI najdete na adrese TUMI.com/About.

O společnosti TUMI 

Společnost TUMI vytváří od roku 1975 prvotřídní luxusní potřeby pro podnikání, cestování a sport navržené tak, aby obohacovaly, usnadňovaly a zpříjemňovaly všechny aspekty života na cestách. Její produkty v sobě spojují dokonalou funkčnost s nápaditostí, díky nimž je celoživotním partnerem odvážných osobností, které jsou neustále v pohybu a které nemůže nic zastavit. Další informace o společnosti TUMI naleznete na stránkách TUMI.com.

TUMI a logo TUMI jsou registrované ochranné známky společnosti Tumi, Inc. © 2024 Tumi, Inc.

O LPGA

Sdružení profesionálních golfistek LPGA (Ladies Professional Golf Association) je přední světová profesionální golfová organizace pro ženy. LPGA, kterou v roce 1950 založilo 13 sportovních průkopnic a jejíž členky dnes zastupují více než 60 zemí, je nejdéle fungující profesionální ženskou sportovní organizací. Prostřednictvím golfových soutěží LPGA Tour, Epson Tour, LPGA Professionals a spolupráce s Ladies European Tour poskytuje LPGA profesionálním hráčkám příležitost splnit si své golfové sny na nejvyšší úrovni. Kromě pořádání profesionálních turnajů a akreditačních vzdělávacích programů provozuje LPGA také plně integrovanou nadaci, která prostřednictvím juniorských golfových programů zajišťuje špičkové programy pro golfistky ve své třídě, či amatérskou divizi LPGA Amateurs, která svým členkám poskytuje příležitosti ke hře a vzdělávání po celém světě. Cílem LPGA je využít svou unikátní platformu k inspiraci, transformaci a rozvoji příležitostí pro ženy a dívky, a to na golfovém hřišti i v životě.

LPGA můžete sledovat online na www.LPGA.com a prostřednictvím mobilních aplikací . Zapojte se do dění na sítích Facebook , X (dříve Twitter) , Instagram a YouTube .

O PGA TOUR

PGA TOUR aktivizuje, inspiruje a pozitivně ovlivňuje golfové fanoušky, partnery a komunity na celém světě prostřednictvím představení nejlepších hráčů ze světa golfu.

Organizace PGA TOUR se sídlem v Ponte Vedra Beach na Floridě spoluorganizuje turnaje PGA TOUR, PGA TOUR Champions, Korn Ferry Tour, PGA TOUR Americas a spravuje PGA TOUR Q-School presented by Korn Ferry a PGA TOUR University. Členy TOUR tvoří nejlepší světoví hráči z 29 zemí a regionů. PGA TOUR, která přináší největší sportovní momenty spojené s historií a tradicí, udržuje dlouhodobá domácí distribuční partnerství pro vysílání na stanicích CBS, NBC a Golf Channel a streamovací video službou ESPN+. Celosvětově jsou přenosy PGA TOUR dostupné prostřednictvím 44 vysílacích a digitálních partnerů ve 28 jazycích a více než 200 zemích a teritoriích. Téměř všechny turnaje jsou organizovány jako neziskové podniky s cílem maximalizovat příspěvky na dobročinné účely, přičemž k dnešnímu dni vynesly turnaje napříč všemi Tours více než 3,64 miliardy dolarů.

Fanoušci mohou sledovat PGA TOUR prostřednictvím nové aplikace PGA TOUR a PGATOUR.COM, případně na sociálních sítích Facebook, Instagram ( také ve španělštině , korejštině a japonštině ), LinkedIn , TikTok , X (v angličtině a španělštině ), WhatsApp (v angličtině a španělštině ), WeChat , Weibo, Toutiao, Douyin a  LINE .

Kontakty společnosti TUMI pro média

TUMI

Alexandra Gillis

alexandra.gillis@tumi.com

Hailey Hauldren

SHADOW

hhauldren@weareshadow.com

LPGA

J.D. Sterba

jd.sterba@lpga.com

PGA TOUR

Chris Cox

chriscox@pgatourhq.com

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/2322880/Tumi_1.jpg 

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/2322881/Tumi_2.jpg