Živě: Třetí ročník konference FinTech Roadmap ’24

Třetí ročník konference FinTech Roadmap ’24 se koná 16. května 2024 v prostorách Václavák 22 v Praze a lze ji sledovat i on-line. Akce shromáždí přední osobnosti z česko-slovenské FinTech scény, aby diskutovaly o nejnovějších trendech a inovacích v oblasti finančních technologií.

Přenos bude zahájen ve 13:30.

Konference je rozdělena na tři sekce.

FinTech Ekosystém

Diskutovat se bude o důležitosti regulací, podpůrných technologiích a podnikatelském prostředí, které jsou klíčové pro růst a udržitelnost finančně technologických společností. Účastníci se mohou těšit na panelové diskuse s odborníky, jako je Tomáš Olexa z České národní banky, Václava Mladěnku z Monet+ a Martina Hobzu z Hobza Legal, nebo třeba na Regulatorní Sandbox v podání Marie Staszkiewicz z České fintech asociace.

Inovace

Sekce se zaměří na nejnovější průlomy v technologiích, které formují budoucnost finančních služeb. Od umělé inteligence až po AI bankéře, účastníci získají náhled na to, jak inovace ovlivňují bankovnictví, investice a další finanční služby v přednáškách jako Skrytý potenciál platebních karet od Mastercardu nebo Trendy v designu investičních platforem od Portu.

Funding & Business Growth

Jak transformovat start-up na úspěšnou firmu? Diskuze ovlivní tématy jako crowdfunding, venture kapitál a strategie růstu. S příklady úspěšných firem a radami od zkušených investorů, tato sekce je určena pro každého, kdo chce posunout svůj podnik na další úroveň. Vrcholem této sekce bude panelová debata pod taktovkou fondu 10x Matěje Turka.

Online stream

Pro ty, kteří se nemohou zúčastnit osobně, bude konference dostupná také prostřednictvím online streamu. Stream je realizován díky spolupráci s Analytical Platform a EU Legal Advisory, což zajišťuje vysokou kvalitu přenosu a dostupnost pro všechny zainteresované strany z celého světa.

Závěrečné slovo

FinTech Roadmap ’24 je nezbytnou akcí pro každého, kdo chce zůstat v popředí rychle se vyvíjejícího FinTech průmyslu. S širokým spektrem témat, od regulací po inovace a růst podnikání, konference nabízí něco pro každého.