Žhavá novinka společnosti Bybit: P2P obchodování kryptoměn s nulovými transakčními poplatky

Dubaj (SAE) 24. prosince 2023 (PROTEXT/PRNewswire) – Společnost Bybit, třetí největší kryptoburza na světě podle objemu, oficiálně zavedla na své platformě pro peer-to-peer (P2P) obchodování strukturu s nulovými poplatky. Tato politika eliminuje poplatky pro kupující i prodávající, čímž přináší obchodníkům po celém světě větší úspory a maximalizaci zisků.

Atraktivní přístup společnosti Bybit s nulovými poplatky se vztahuje na všechny fiat obchodní páry na platformě P2P a zve obchodníky k zapojení do transakcí bez jakýchkoli nákladů. Ať už jste příjemcem, který reaguje na stávající inzeráty, nebo tvůrcem, který vytváří nové obchodní příležitosti, Bybit zajišťuje, že vaše finanční úsilí nebude omezováno transakčními náklady.

Svůj závazek k bezpečnosti a spokojenosti zákazníků potvrzuje Bybit impozantní 99,99% úspěšností v boji proti podvodům. Platforma klade důraz na bezpečnost prostřednictvím neustálého vylaďování systému, přísných opatření pro kontrolu rizik a nepřetržité podpory, čímž podporuje důvěryhodné obchodní prostředí pro svou globální komunitu.

Uživatelsky přívětivé rozhraní burzy Bybit na mobilní i webové platformě nabízí pohodlný nákup a prodej kryptoměn s více než 570 platebními metodami a více než 60 místními měnami. Třístupňový obchodní proces je koncipován pro maximální efektivitu.

P2P platforma Bybit spočívá na základech transparentnosti a kolektivní důvěry. V živé komunitě, kde jsou názory oceňovány a kde je každá transakce prováděna jasně a férově, jsou vítáni všichni obchodníci.

#Bybit / #TheCryptoArk

O společnosti Bybit

Bybit je jednou ze tří největších burz s kryptoměnami podle objemu transakcí s celkem 20 miliony uživatelů, která byla založena v roce 2018. Nabízí profesionální platformu pro kryptoinvestory a obchodníky s ultrarychlým párovacím systémem, nepřetržitým zákaznickým servisem a vícejazyčnou komunitní podporou. Společnost Bybit je hrdým partnerem týmu Oracle Red Bull Racing, úřadujících šampionů poháru konstruktérů i jezdců Formule 1.

Další podrobnosti o společnosti Bybit najdete na stránkách Bybit Press. S dotazy médií se laskavě obracejte na adresu media@bybit.com Další informace najdete na adrese https://www.bybit.com Aktuální informace můžete sledovat prostřednictvím: komunit a sociálních sítí společnosti Bybit

Discord | Facebook | Instagram | LinkedIn | Reddit | Telegram | TikTok | X (Twitter) | Youtube

Logohttps://mma.prnewswire.com/media/2267288/4468728/Logo.jpg