Žhavá novinka společnosti Bybit: P2P obchodování kryptoměn s nulovými transakčními poplatky

Dubaj (SAE) 20. března 2024 (PROTEXT/PRNewswire) – Společnost Bybit, třetí největší kryptoburza na světě dle objemu, oficiálně zavedla na své platformě pro peer-to-peer (P2P) obchodování strukturu s nulovými poplatky. Tato politika eliminuje poplatky pro kupující i prodávající, čímž přináší obchodníkům po celém světě větší úspory a maximalizaci zisků.

Zatímco konkurenti tuto službu zpoplatňují, atraktivní přístup společnosti Bybit s nulovými poplatky se vztahuje na všechny fiat obchodní páry na platformě P2P a zve obchodníky k zapojení do transakcí bez jakýchkoli nákladů. Ať už jsou příjemci, kteří reagují na stávající inzeráty, nebo tvůrci, kteří vytvářejí nové obchodní příležitosti, Bybit zajišťuje, že jejich finanční úsilí nebude omezováno transakčními náklady.

Svůj závazek k bezpečnosti a spokojenosti zákazníků potvrzuje Bybit impozantní 99,99% úspěšností v boji proti podvodům. Platforma klade důraz na bezpečnost prostřednictvím neustálého vylaďování systému, přísných opatření pro kontrolu rizik a nepřetržité podpory, čímž podporuje důvěryhodné obchodní prostředí pro svou globální komunitu.

Uživatelsky přívětivé rozhraní burzy Bybit na mobilní i webové platformě nabízí pohodlný nákup a prodej kryptoměn s více než 570 platebními metodami a více než 60 místními měnami. Třístupňový obchodní proces je koncipován pro maximální efektivitu.

P2P platforma Bybit spočívá na základech transparentnosti a kolektivní důvěry. V živé komunitě, kde jsou názory oceňovány a kde je každá transakce prováděna jasně a férově, jsou vítáni všichni obchodníci.

#Bybit / #TheCryptoArk

O společnosti Bybit

Bybit je jednou ze tří největších burz s kryptoměnami dle objemu transakcí s celkem 20 miliony uživatelů, která byla založena v roce 2018. Nabízí profesionální platformu pro investory a obchodníky v oblasti kryptoměn s ultrarychlým párovacím systémem, nepřetržitým zákaznickým servisem a vícejazyčnou komunitní podporou. Společnost Bybit je hrdým partnerem týmu Oracle Red Bull Racing, úřadujících šampionů poháru konstruktérů i jezdců Formule 1.

Další podrobnosti o společnosti Bybit najdete na stránkách Bybit Press.

S dotazy médií se můžete obracet na adresu media@bybit.com

Další informace najdete na adrese https://www.bybit.com

Aktuální informace můžete sledovat prostřednictvím: komunit a sociálních sítí společnosti Bybit

Discord | Facebook | Instagram | LinkedIn | Reddit | Telegram | TikTok | X | Youtube

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/2364645/EN_2312_T16052_P2P_Zero_Fee_Promotion_1600x900.jpg 

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/2267288/Logo.jpg