Zábavní park Park Rozrywki Energylandia navštívil 10miliontý host!

Zátor 6. září 2022 (PROTEXT) – Výjimečné datum se na konec prázdnin zapsalo do dějin Energylandie výjimečným způsobem, protože zábavní park Park Rozrywki přivítal desetimiliontého návštěvníka od počátku své činnosti. Byla to paní Monika, učitelka z Opolí, která přišla do Parku spontánně, spolu s manželem Danielem a dětmi: desetiletým Maxem a šestiletou Polou. Vstupenky do Energylandie koupili s využitím prostředků z Turistického voucheru, který je možné v tomto místě realizovat pomocí intuitivní a – na obsluhu – pohodlné stránky bon.energylandia.pl. Zajímavé je, že to byla už čtvrtá v pořadí cesta šťastné rodinky do místa, které – jak vidět – splňuje dětské sny. Teď se budou radovat neomezenou možností vstupu díky voucheru, který dostali na rodinnou celoroční vstupenku. Dodatečně – sestersky propojený – Western Camp Resort nabídl ve svém ubytovacím komplexu, téměř jako z Divokého západu, víkendový pobyt pro paní Moniku, pana Daniela a jejich děti.

10 milionů turistů je více než počet obyvatel Slovenska a Chorvatska dohromady

To je taktéž důkaz toho, že toto místo se stalo jedním z nejpopulárnějších turistických objektů v Polsku, do kterého přijíždějí celé rodiny, mládež s přáteli i děti v různém věku, mezi jinými v rámci školních výletů.

Blížící se září a říjen je doba, kdy školní výlety navštěvují Energylandii nejčastěji – proto žákům škol a učitelům už teď připomínáme naplánování návštěvy. V rámci pobytu v Energylandii výletní skupiny mají možnost využití program edutainment, čili spojení vzdělávacích představení se zábavou a speciální programy vyučovacích hodin založených na atrakcích známých z Parku Rozrywki.

Konec prázdnin neznamená konec dobré zábavy!

Už zakrátko začnou přípravy událostí Zlatého polského podzimu a Oktoberfestu, které se tento rok uskuteční společně od 5. září do 9. října. V Energylandii vznikne největší podzimní dekorace v Polsku, v rámci které bude 70 hektarů Parku Rozrywki ozdobených 75 tisíci dýněmi, o celkové hmotnosti 150 tun. Kromě toho díky stu tisícům autorských dekorací bude podzimní podoba Energylandie oslňující a neopakovatelná!

Kontakt:

KRIS Kojder- manažer pro vztahy s veřejností a tiskový mluvčí – kris@energylandia.pl

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.