Zábava pro celou rodinu na Střídačce, Na Výstavišti: tvořivá hlína, dlabání dýní, příprava na Vánoce i krampus

Praha 17. října 2023 (PROTEXT) – Na Výstavišti jede program po celý rok, v zimě pak zejména na Střídačce, kde jsou pravidelné workshopy pro celou rodinu, odpolední kroužky pro děti a další akce pro tvořivé duše a všechny, kdo se rádi setkávají v pohodové atmosféře. Pojďte se s námi připravit na Halloween i Vánoce a vytvořte třeba dárečky vlastníma rukama pro rodinu, protože co více potěší než právě to, co jste sami stvořili.

Tvořivá hlína

Pravidelná a zejména velmi oblíbená stálice naší střídačkové nabídky víkendových workshopů hlásí další termíny a volná místa! Pro koho workshop je? Pro všechny, kdo se nebojí zamazat si ruce od hlíny a tvořit. Vytvarujete, vypálíte, dekorujete a radost je na světě. Hrníček, váza, miska, dekorace jen tak pro radost, a ještě strávíte báječný čas s rodinou či kamarády.

Kde: Střídačka Na Výstavišti

Kdy: 22. října, 19. listopadu, 17. prosince

Za kolik: 890 Kč v předprodeji / 990 Kč na místě (předprodej končí 24 hodin před akcí)

Více info: Zde

Vstupenky: Zde

Dýně

Milujete tajemno a strašidla? Pak jistě každoročně slavíte Halloween. A pokud navíc rádi dlabete dýně, pak si nesmíte nechat ujít workshop na Střídačce, Na Výstavišti. Vyrobte si vlastní strašidelnou dýni a ze zbytků klidně další dušičkové dekorace nebo třeba dětská razítka. K dispozici dostanete veškerý materiál, dýně i nástroje a samozřejmě nebude chybět ani zkušený lektor, který vás provede celým workshopem a pomůže tam, kde vám nebudou stačit síly nebo fantazie. Vezměte kámoše, rodinu, prarodiče a přijďte si užít milé odpoledne, odkud neodejdete s prázdnou, a navíc budete skvěle připraveni na strašidla i podsvětí!

Kde: Střídačka Na Výstavišti

Kdy: 29. října 2023, 13.00-16.00 hod.

Za kolik: 650 Kč v předprodeji/ 750 Kč na místě (předprodej končí 24 hodin před akcí)

Více info: Zde

Vstupenky: Zde

Adventní věnce

Babí léto se pomalu loučí a nezbývá než se ponořit do zimních aktivit. A k těm neodmyslitelně patří přípravy na Vánoce. A jak jinak, adventní věnec nesmí chybět! Nejen však adventní věnec, ale i další vánoční dekorace budeme tvořit v rámci workshopu na Střídačce a jako již tradičně s sebou netřeba nic víc než pohodlné oblečení a dobrá nálada. Veškerý materiál bude pro vás připraven stejně jako podpora od zkušeného lektora. Vstupenky v předprodeji již brzy na goout.

Kde: Střídačka Na Výstavišti

Kdy: 25. a 26. listopadu, 13.00-16.00 hod.

Více info: Zde

Krampus show Na Výstavišti

Legendární Krampus show Na Výstavišti nebude chybět ani letos, kdy se opět přesuneme do venkovních prostor. Letošní rok vás bude děsit více než 100 Krampus postav z proslulých rakouských průvodů. Ti jsou známí svými propracovanými maskami, kravskými zvonci, kožichy, řetězy a ohni. Připravte se již doma, přijďte v čertovských maskách a pomozte tak vytvořit pekelnou atmosféru! Na ďábelské akci můžete očekávat i program v podobě ohňových vystoupení a hudební doprovod Dje. Po celý den bude připravena gastrozóna se širokou nabídkou horkých nápojů, ďábelských klobás a další občerstvení, to vše před Maroldovým panoramatem. Akce je rozdělená na odpolední „Krampus family show“ a večerní „Krampus night show.“

Kde: na louce za Křižíkovými pavilony Na Výstavišti

Kdy: 26. listopadu od 12.00 do 21.00 hod.

Za kolik: Family show 120 Kč-690 Kč / Night show 120 Kč-250 Kč / Focení s krampus 250 Kč

Zvýhodněná cena vstupného platí do 19. listopadu 2023

Vstupenky na goout: Zde

Více info: Zde

Ilustrační foto: Zde

Program: Program Na Výstavišti

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.