Vzpěračky Masters nafotily kalendář na rok 2024 v RETROAUTOMUZEU pro Nadační fond Úsměv nejen pro Kryštofa

Praha 7. prosince 2023 (PROTEXT) – Skupina vzpěraček Masters se rozhodla udělat něco neobvyklého a zábavného pro dobrou věc. Nafotily kalendář na rok 2024 v RETROAUTOMUZEU, kde se nachází sbírka historických automobilů. Je plný barevných a originálních snímků, na kterých vzpěračky pózují s různými vozidly z minulosti.

Kalendář je určen pro podporu Nadačního fondu Úsměv nejen pro Kryštofa, která pomáhá lidem s onkologickým onemocněním a jejich rodinám. Kalendář lze koupit na webu darujme.cz za cenu 390 Kč. Každý, kdo si koupí kalendář, tak přispěje ke zlepšení života onkologických pacientů, kteří potřebují pomoc.

Vzpěračky Masters jsou ženy, které se věnují vzpírání jako sportu a zároveň jako způsobu udržování zdraví a vitality. Jsou to ženy různého věku, povolání a zájmů, které spojuje láska k tomuto sportu. Vzpírání jim pomáhá zvyšovat sílu, vytrvalost, koordinaci a sebevědomí. Vzpěračky za svou kariéru dosáhly mnoha úspěchů a cen jak na české, tak na mezinárodní scéně. Kalendář také podpořil Libor Wälzer, olympijský reprezentant ČR v Pekingu.

Kalendář vzpěraček Masters je zajímavým a originálním projektem, který ukazuje, že vzpírání je sport pro každého, kdo má chuť a odvahu ho zkusit. Zároveň je to také projekt, který má smysl a pomáhá těm, kteří to potřebují. Pokud chcete podpořit dobrou věc a zároveň si pořídit krásný a netradiční kalendář, neváhejte a objednejte si ho na webu darujme.cz. Budete mít radost z každého měsíce a z každého dne v roce 2024.

Více informací o Nadačním fondu Úsměv nejen pro Kryštofa naleznete zde.

 

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.