Výstava fotoobrazů Oto Sládka v Palladiu

Praha 16. února 2023 (PROTEXT) – Vernisáží začala v nákupním centru Palladium výstava fotoobrazů Oto Sládka. Výstava potrvá do konce března 2023. Každý fotoobraz je opatřen stručným popiskem a QR kódem odkazujícím na „příběh“ dané fotografie. Výstava fotoobrazů je prodejní. Výtěžek z prodeje je věnován na konto Mobilního hospicu Ondrášek. „Jsem velmi rád, že již během vernisáže se podařilo prodejem 3 fotografií přispět na dobrou věc,“ řekl Oto Sládek po vernisáži.

Oto Sládek je poloprofesionální fotograf, kybernetik, básník, cestovatel. Pochází z Východních Čech a žije v Pardubicích. Stylově se zaměřuje na minimalismus a „contemplative photography“ s občasnými přesahy do dalších směrů, např. výrazně graficky a barevně pojímaná street fotografie. Vizuální přístup vždy kombinuje s krátkou textovou poetickou formou, která dotváří individuální zápisky místa pořízení fotografie a dojmů z atmosféry.

Výstavu naleznou návštěvníci v Palladiu v patře +2 v nově otevřeném prostoru „Gaming – Art – Relax Zóna“. Nejkratší cesta do Zóny vede od vstupu do nákupního centra z náměstí Republiky pomocí dvou na sebe navazujících eskalátorů do patra +2 a dále eskalátorem vedle fitness nahoru přímo do Zóny.

Zóna je otevřena denně od 11 do 18 hodin. Vstup do Zóny je zdarma.

Kromě výstavy si v Zóně zákazníci mohou zahrát vybrané hry ve virtuální realitě, odpočinout si v pohodlném křesle, nabít svůj mobilní telefon nebo přečíst knihu od společnosti Luxor.

Více informací o Zóně naleznete na webu www.palladiumpraha.cz nebo na sociálních sítích nákupního centra @Facebook

@Instagram

PALLADIUM na náměstí Republiky v Praze je oblíbeným místem nákupů a setkávání. Součástí komplexu je 170 obchodů, 30 restaurací, prvotřídní kanceláře a garáže s kapacitou pro veřejnost 600 míst.

www.palladiumpraha.cz

@Facebook

@Instagram