Veletrh SCE 2023 představí čínské novinky v oblasti inteligentních propojených vozidel s alternativním pohonem

Čchung-čching (Čína) 6. září 2023 (PROTEXT/PRNewswire) – Zpráva z portálu iChongqing: Veletrh Smart China Expo 2023 (SCE 2023) se uskuteční ve dnech 4. až 6. září na mezinárodním výstavišti v Čchung-čchingu a podle nedávné tiskové konference přinese jako hlavní téma inteligentní propojená vozidla využívající nové zdroje energie (New Energy Vehicles, NEV) a představí digitální Čínu.

Letošní ročník SCE se věnuje revoluci v inteligentní dopravě prostřednictvím vylepšení, jako je plánování dopravy v reálném čase, inteligentní parkování a digitální správa vozidel. Veletrh pokrývá 12 dílčích oblastí – včetně výkonných baterií a inteligentních kokpitů – a účastní se jej přes 310 průmyslových magnátů, jako jsou mj. Changan a Seres.

Návštěvníci se mohou těšit na příspěvky špičkových čínských akademiků a vedoucích představitelů průmyslu z gigantů, jako jsou STMicroelectronics, Dassault Syst?mes či Ford. Uskuteční se také diskusní setkání na téma obchodních aplikací modelů umělé inteligence a rozvoje průmyslu v souvislosti s inteligentními sítěmi, kterého se zúčastní vedoucí pracovníci společností Microsoft, IBM a Tencent.

Sekce Inteligentní zařízení a výroba (Intelligent Equipment and Manufacturing) vyzdvihne technologické průlomy v oblasti inteligentních robotů a vysoce přesných senzorů a představí 69 průmyslových gigantů, jako jsou China Aerospace Science and Industry Corporation Limited a China Electronics Technology Group Corporation.

Zvláštní důraz na velká data, umělou inteligenci a cloud computing klade sekce Nová generace IT (New Generation of IT), která sdružuje 43 klíčových podniků, včetně Huawei, Alibaba a China Unicom. Tato sekce se zabývá praktickým využitím technologií při rozvoji měst, ve zdravotnictví a vzdělávání.

Veletrh pozval také světové lídry v oblasti automobilových komponent, jako jsou Bosch a CATL, či titány ze sféry NEV, jako jsou BMW, BYD a NIO. Chybět nebude ani 27 velvyslanců různých zemí, zastupujících národy, jako je Mexiko či Argentina. Zlatým hřebem akce pak bude čínsko-švýcarská podnikatelská inkubační soutěž Sino-Swiss Business Incubation Competition, které se zúčastní více než 20 globálních týmů.

Na sponzorování SCE se již od roku 2020 aktivně podílí Singapur, který je připraven ve spolupráci pokračovat i v letech 2023 až 2025. „Singapur, který je spolupořadatelem letošní akce, předvede své technologické kvality na stánku o rozloze 1 000 metrů čtverečních,“ uvedl Chu Bin, zástupce ředitele Čínsko-singapurské (Čchung-čchingské) demonstrační iniciativy při Správním úřadu pro strategickou konektivitu.

Návštěvníky letošního ročníku čeká téměř 3 000 inovací od více než 480 špičkových hráčů ve svých oborech i pohled do zákulisí NEV. Veletrh SCE se však těší ohromnému úspěchu již od svého založení v roce 2018.

Další informace naleznete na adrese: https://www.ichongqing.info/special/smart-china-expo-2023/

Foto
https://mma.prnewswire.com/media/2200561/All_the_7_exhibition_halls_of_the_Smart_China_Expo_2023_open_to_the_media_on_3rd_September___Photo_L.jpg

KONTAKT: Xi’ang’yi Cao, +86-17830576785, caoxy@ichongqing.info