Umělecké snímky z českého průmyslu oživily prázdninové Budějovovice

České Budějovice 18. července 2022 (PROTEXT) – Město České Budějovice je v pořadí třetím zastavením putovní osvětové výstavy Czech Industry Photo. Dvacítka velkoformátových snímků z výzkumu i výroby od průmyslových firem z různých koutů republiky včetně umělecky pojaté prezentace inovací z akademického sektoru se zdrží na Lannově třídě v centru města až do 3. srpna. Vstup na fotovýstavu je pro veřejnost zdarma a bez časového omezení.

Czech Industry Photo je putovní osvětová výstava, která odhaluje potenciál a skryté krásy českého průmyslu v rámci rozmanitých odvětví. Tato fotovýstava je unikátním projektem, který prostřednictvím vizuální komunikace prezentuje inovace a perspektivu zaměstnání v průmyslu. Zároveň zprostředkovává pohled na pracovní postupy, obory a profese ve výzkumu, vývoji, výrobě, v průmyslovém designu či transferu energií.

Pořadatelem Czech Industry Photo je v rámci společenské odpovědnosti Promoliga® – komunikační agentura. Fotovýstava je realizována bez státních a evropských dotací jen za podpory srdcařů, spolupracujících médií, asociací a partnerů, kteří v kreativní průmyslové osvětě spatřují důležitost a smysl.

Více informací k této fotovýstavě a termínům pro následujících sedm zastávek je k dispozici na www.czechindustryphoto.com.

#CzechIndustryPhoto #ČeskýPrůmysl #ČeskýPrůmyslJede #Fotovýstava #PrůmyslovéInovace #PrůmyslováFotografie #PrůmyslováOsvěta #ČeskýPrůmyslNaCestách #PROMOLIGA

Promoliga

Promoliga® je komunikační agentura, která od roku 2015 poskytuje PR a marketingovou podporu inovátorům. „Pomáháme značkám růst a zvyšovat jejich tržní hodnotu – ONline i OFFline.“

www.promoliga.cz

www.czechindustryphoto.com