Tucker Carlson se vrací s novou video službou Tucker Carlson Network

Tampa (Florida) 13. prosince 2023 (PROTEXT/PRNewswire) – Carlson v roli moderátora uvede výběr pořadů od obsáhlých rozhovorů, komentářů a zpravodajství až po hloubkovou investigativu.

Na webu TuckerCarlson.com byla oficiálně spuštěna nová video předplatitelská služba Tucker Carlson Network, oznámili Tucker Carlson, Neil Patel a Justin Wells. Patel má jako výkonný ředitel společnosti na starosti obchodní operace. Wells na pozici prezidenta dohlíží na veškerý program a obsah.

Při představování nové služby Carlson uvedl: „Zpravodajství se na Západě stalo nástrojem represe. Reportéři již neodhalují veřejnosti podstatné informace, ale pracují na jejich utajení. My hodláme říkat pravdu o věcech, na kterých záleží – jasně a beze strachu.“

Počínaje dnešním dnem se na Tucker Carlson Network (TCN) objeví několik nových pořadů. Bezplatná videa podporovaná reklamou i placený prémiový obsah bude k dispozici prostřednictvím webu TuckerCarlson.com. Carlsonova videa pro publikum bez předplatného najdete i nadále na síti X. Jejich audioverze bude dostupná jako podcast s názvem „The Tucker Carlson Podcast“.

Wells dodal: „Tucker si na síti X udržuje důležité spojení s publikem. Těšíme se, že v tomto vztahu budeme pokračovat, ale kromě toho nabídneme lidem ještě více videoobsahu prostřednictvím Tucker Carlson Network.“

Další podrobnosti naleznete na webu TuckerCarlson.com.

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/2298045/Tucker_Carlson_Network_Logo.jpg 

Kontakt společnosti TCN pro média: Dean Thompson / dean@tcnetwork.com