Taxislužba SVEZ.SE má nového majitele. Plánuje další rozvoj a rozšíření flotily

Praha 2. února 2024 (PROTEXT) – Novým majitelem společnosti TICK TACK, která vystupuje pod obchodní značkou SVEZ.SE, je od začátku roku Jaromír Malý. Zkušený obchodník a manažer chce dál pokračovat v úspěšných projektech jako je aplikace SVEZ.SE s garantovanou cenou pro zákazníky a rozvíjet je. V plánu je toho ale mnohem víc.

„Chceme rozšířit naši flotilu a to i směrem k elektrickým vozům. Od klientů, kteří například řeší kritéria ESG, je po tom poptávka,“ říká Jaromír Malý.

Taxi SVEZ.SE nabízí od minulého roku aplikaci, která se dá stáhnout jak pro Apple tak pro Android a pro použití je i na webovém prohlížeči. Samozřejmostí je fixní cena jízdy, výběr typu auta, nebo způsobu platby. Firemní zákazníci pak určitě docení přehlednou historii jízd. Za poslední měsíce ji začaly využívat tisíce nových zákazníků.

„Stále ale zákazníkům nabízíme i možnost telefonické objednávky. Ne každý má aplikaci v telefonu, ne každý ji chce používat. Do našeho call centra se proto můžete dovolat 24 hodin denně, včetně sobot a nedělí. Pomůžou vám, navedou vás a to třeba i ve chvíli, kdy v autě třeba něco zapomenete,“ doplňuje Malý, který jednu z největší výhod taxislužby SVEZ.SE vidí i v tom, že všichni její řidiči mluví česky a kvalita služeb i stav vozů jsou podrobovány pravidelné kontrole.

Právě tu mají na starosti manažeři Kornel Altman a Jakub Paroulek, kteří stojí za nedávným vývojem nového softwaru a aplikace SVEZ.SE. Jedním z jejich hlavních úkolů proto stále zůstává držet vysokou kvalitu komunikace se zákazníky, řidiči, ale i rozvoj loni představené aplikace. „Vozový park plný bezpečných a čistých aut, řidiči, kteří umí česky a perfektně znají Prahu, aplikace s fixní cenou, servis pro velké firmy, včetně těch, které si spočítaly, že se jim nevyplatí držet služební auta a radši využívají naše služby. To všechno je aktuálně značka SVEZ.SE, se kterou máme chuť růst a dál ji rozvíjet,“ dodává Jaromír Malý.

JAK VZNIKLO SVEZ.SE

Jakub Paroulek a Kornel Altman se rozhodli pro naprostou revoluci a společně vytvořili projekt SVEZ.SE, který spojil některé z nejvyhledávanějších značek jako Taxi Praha, TICK TACK, Levnější taxi a Green Prague atd. Ten byl založen s cílem poskytovat spolehlivé a moderní služby v oblasti přepravy a zároveň se odlišit od konkurence. Projekt SVEZ.SE se stal fenoménem, který přilákal tisíce zákazníků. Taxikáři byli najednou dostupnější s garantovanou cenou a moderním přístupem. Toto spojení nejen posiluje pozici na trhu, ale také pomáhá řešit dopravní problémy v metropoli. Všechny značky v rámci projektu SVEZ.SE mají jedno společné: základní hodnoty jako spolehlivost, efektivita a vstřícnost. Proto je projekt tolik úspěšný a stále se rozrůstá.