Symfonie zraku a zvuku: Společnost Toshiba TV spolupracuje s talentovanými hudebními producenty v rámci kampaně #MakingSoundVisible

Hongkong 4. října 2023 (PROTEXT/PRNewswire) – V dnešní dynamické digitální době se domácí zábava stala důležitým aspektem životního stylu a nový televizor Toshiba Z870 je navržen tak, aby poskytoval bohatou vizuální kulisu ke každé melodii. Televizor je vybaven technologií Mini LED a synchronizuje se s hudbou pomocí podmanivých vizuálních efektů, které zvýrazní každý hudební tón, a promění váš domov v úchvatný koncertní sál.

Pokud chcete okusit hudební zážitek, který televizor Toshiba Z870 přináší, máme pro vás upoutávkové video, které nabízí lákavý pohled na kouzlo, které zažijete, když se výjimečné funkce televizoru snoubí s uměním hudební produkce a vytvoří zvuk, který lze vidět – o tom je #MakingSoundVisible.

Tato nová koncepce ukazuje dokonalou souhru funkcí televizoru Toshiba Z870 při produkci hudby na profesionální úrovni. Pro ty, kteří chápou, že hudba je o hloubce zvuku, vytváří basový reproduktor REGZA Bass Woofer Pro zvukový zážitek, který prostupuje vámi i prostorem. Pečlivě vrství zvuky a zajišťuje, aby diváci dokázali rozlišit tóny, údery a rytmus. Zvuk televizoru Toshiba Z870 je také vylepšen systémem prostorového zvuku ZR 2.1.2 a předním reproduktorem – první se zaměřuje na prostorové pohlcení a druhý na přesné směrové podání zvuku.

Součástí řady Z870 je také technologie Quantum Dot Color, která přináší živé scény a dodává hloubku každé scéně, a technologie REGZA Engine ZRi, která zvyšuje čistotu obrazu a zvuku.

Připojte se k naší kampani na sociálních sítích a vstupte do světa propojení smyslů #MakingSoundVisible. Ve své podstatě je #MakingSoundVisible o odhalení kouzla, které se stane, když se televizor Toshiba Z870 dostane do rukou hudebních producentů, kteří zkoumají okouzlující souhru mezi vysoce kvalitním zvukem a obrazem. Připojte se k diskuzi, ponořte se do audiovizuálních zážitků a objevte další funkce televizorů Z870. Nenechte si ujít příležitost zapojit se, dozvědět se nové informace a vyhrát zajímavé dárky – #MakingSoundVisible je tu pro každého!

O Toshiba TV

Společnost Toshiba TV má za sebou více než 70letou historii výroby špičkových televizorů. Díky vrozenému smyslu pro inovace vyrobila mnoho televizorů, které překonaly trh a nabídly první funkce svého druhu na světě. Společnost Toshiba poskytuje díky své vysoké kvalitě obrazu nezapomenutelné zážitky a nové způsoby sledování mnoha lidem na celém světě.

Pro více informací sledujte Toshiba TV na Facebooku, Instagramu, Twitteru a YouTube.

Video – https://www.youtube.com/watch?v=fkP_L8LIiWQ

KONTAKT: Elina Cao, elina.cao@smplcty.marketing

PROTEXT