Strom Radosti v Palladiu vykouzlil úsměv na rtech všem 300 dětem

Praha 4. ledna 2024 (PROTEXT) – V období od 9. listopadu do 23. prosince 2023 se v nákupním centru Palladium uskutečnil již 9. ročník charitativní akce „Strom Radosti“. Stejně jako v předchozích letech bylo cílem Nadačního fondu Radost dětem získat spolu se zákazníky nákupního centra až 300 dárků pro těžce nemocné děti a děti z dětských domovů.

Akce měla mezi zákazníky velký ohlas, a tak se podařilo splnit všech 300 dětských přání v celkové hodnotě 231.500 Kč. „Všem, kdo přispěli a pomohli v těžkých chvílích dětem vykouzlit úsměv na tváři, moc děkujeme“, říká Milan Rumler, marketingový ředitel Palladia.

Pokud by zákazníci chtěli těžce nemocným dětem pomoci i v průběhu roku, mohou přispět finančním darem prostřednictvím speciálních dárkových poukázek Palladium/ Radost dětem na e-shopu https://eshop.palladiumpraha.cz“. Celá takto vybraná částka putuje Nadačnímu fondu, který za ni nakoupí dárky pro další těžce nemocné děti.

Palladium na náměstí Republiky v Praze je oblíbeným místem nákupů a setkávání. Součástí komplexu je 170 obchodů, 30 restaurací, prvotřídní kanceláře a garáže s kapacitou pro veřejnost 700 míst.

www.palladiumpraha.cz @Facebook @Instagram

 

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.