Startuje 3. ročník největšího on-line veletrhu vysokých škol v Česku!

Praha 17. října 2022 (PROTEXT) – On-line veletrh vysokých škol to je 40 předních českých univerzit a jejich fakult na jednom místě vzdálených jen jedno kliknutí. Od 18. až do 19. října se vždy od 9 do 17 hodin můžete potkat se zástupci jednotlivých škol a fakult, a přitom neopustit pohodlí domova. Chybět nebude Univerzita Karlova, České vysoké učení technické, Univerzita Hradec Králové, Ostravská univerzita nebo třeba Technická univerzita v Liberci.

„Tak jako jsme se posunuli od psaní na psacích strojích, musíme se posouvat dopředu i v oblasti komunikace s vysokými školami,“ vysvětluje hlavní myšlenku veletrhu ředitel portálu VysokéŠkoly.cz Jiří Ziegler.

Během on-line veletrhu si na chatu popovídáte se studenty a virtuálně navštívíte prostory budoucí alma mater prostřednictvím videoprezentací. Už žádné bloudění mezi stánky. Stačí jen zadat do vyhledavače vaše preference a počítač vybere tu nejvhodnější školu pro vás.

Studenti a zájemci o studium se mohou online veletrh vysokých škol navštívit na stránkách veletrh.vysokeskoly.cz a zároveň získat přístup k testu, který vám napoví, co byste měli studovat. Vstup na online veletrh VŠ je zcela zdarma!

Kontakt:

Pořadatel veletrhu je portál VysokeSkoly.cz

veletrh@vysokeskoly.cz

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.