Společnost Yuyu Pharma se zúčastní veletrhu CPHI Worldwide 2023

Soul (Korea) 19. října 2023 (PROTEXT/PRNewswire) – Společnost Yuyu Pharma se ve dnech 24. až 26. října zúčastní ve španělské Barceloně veletrhu CPHI Worldwide.

Tým společnosti Yuyu pro obchodní rozvoj se bude moci setkat se skvělými partnery ve stánku 7G30 v pavilonu Korejské obchodní asociace, kde jim představí exportní produkty, například nový modifikovaný lék Maxmarvil EC Tablet, měkké kapsle Yuhylyx či produkty Yuvaro nebo Senuvela Tab.

Společnost Yuyu se bude zaměřovat zejména na podporu projektů, které jsou v současné době ve vývoji, jako zmenšená verze tablet dutasteridu nebo lék kombinující dutasterid a tamsulosin. Tyto projekty jsou vyvíjeny se záměrem vstoupit na americký a evropský trh s produktem pro léčbu benigní hyperplazie prostaty.

Danny Kang, manažer exportu společnosti Yuyu, k tomu řekl: „Jako vždy se těšíme na aktivní diskuse, které s partnery na našem stánku na veletrhu CPHI vedeme. A doufáme, že se zde setkáme i s potenciálními novými partnery.“

O společnosti Yuyu Pharma

Společnost Yuyu Pharma (KRX: 000220), která působí ve zdravotnictví již více než 80 let, je rychle rostoucí globální farmaceutická společnost, založená v jihokorejském Soulu. Společnost Yuyu se věnuje vývoji inovativních léčebných prostředků v oblasti neurologie, dermatologie, urologie a oftalmologie. Cílem společnosti Yuyu je zlepšovat kvalitu života a zvyšovat pohodu všech lidí vývojem inovativních zdravotnických produktů a služeb.

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/2249315/1.jpg

KONTAKT: Hojin Yoon, hjyoon@yuyu.co.kr

PROTEXT