Společnost Yadea na veletrhu CES 2024 potvrdila své maximální nasazení v oblasti ekologického životního stylu při dojíždění do práce

Las Vegas (USA) 9. ledna 2024 (PROTEXT/PRNewswire) – Společnost Yadea (01585.HK), revoluční globální technologická společnost specializující se na jednostopé dopravní prostředky v oblasti e-mobility, představila na veletrhu CES 2024 v rámci svého kompletního portfolia také nejnovější inovace v oblasti osobního cestování. Díky revolučním pokrokům v oblasti bateriových technologií a pokročilým technologiím zaměřeným na uživatele společnost Yadea dokonale naplňuje své závazky v oblasti udržitelného životního stylu pro dojíždění do zaměstnání.

Na veletrhu CES 2024 byly představeny nové produkty

„Naše nejnovější inovace představují nové a ještě zajímavější možnosti dojíždění do práce, cestování do přírody nebo za našimi nejbližšími,“ uvedla Vicky Yangová, generální ředitelka divize mikromobility společnosti Yadea. „Cestující se při dojíždění potýkají se stále náročnějšími podmínkami, a proto jsme hrdí na to, že můžeme na veletrhu CES 2024 představit e-koloběžky Yadea Artist a Yadea EliteMax a e-kolo Yadea Cocoa, které pomáhají dojíždějícím vyhnout se městským dopravním zácpám. Naše nová řešení, která se vyznačují spolehlivostí, výkonem a pohodlím, charakteristickými pro výrobky společnosti Yadea, definují novou podobu ekologické městské mobility.“

Nově představené produkty inteligentním způsobem kombinují výkon a design, aby usnadnily moderní městské cestování. Koloběžka Yadea Artist se může pochlubit výjimečnou stabilitou a přenosností, je vybavena předním a zadním dvojitým tlumičem a váží pouhých 18,6 kg. E-kolo Yadea Cocoa naproti tomu disponuje vylepšenými funkcemi digitální inteligence a používá praktický otevřený systém s inteligentním 5,5palcovým přístrojovým panelem, který v reálném čase zobrazuje údaje jako spálené kalorie, emise uhlíku a další informace, které jsou pro cyklistu důležité. Kolo Yadea Cocoa je také vybaveno vysoce kvalitními převody Shimano a umožňuje snadnou montáž příslušenství, jako jsou dětské sedačky, které zvyšují jeho nosnost.

Revoluce v technologii baterií

Kromě nově uvedených produktů představila společnost Yadea také své nejzásadnější další výrobky z kategorie e-motocyklů, e-skútrů, e-kol a e-koloběžek, a také ucelenou řadu ekologických řešení e-mobility, která uspokojí nejrůznější potřeby uživatelů. Společnost Yadea na této technologické výstavě světové úrovně také předvedla své technologie v oblasti bateriových řešení, které zajišťují zásobování energií pro potřeby ekologického cestování.

V oblasti elektrických jednostopých vozidel uživatelé upřednostňují bateriová řešení s vysoce optimalizovanými náklady. Grafenová baterie Yadea TTFAR nabízí ve srovnání se standardními bateriemi stejné velikosti o 30 % vyšší kapacitu a jejich životnost přesahuje 1000 nabíjecích cyklů – je tedy třikrát vyšší než u běžných baterií. Navíc používá nemrznoucí elektrolyt a je vybavena teplotně odolným pouzdrem, zaručujícím stabilní výkon v klimatických podmínkách s teplotami od -20 °C do 55 °C (-4 °F až 131 °F). Grafenová baterie Yadea TTFAR na trhu slaví celosvětově velké úspěchy a do září 2023 se celosvětově prodalo přes 80 milionů kusů. Společnost Yadea je také lídrem v oblasti komfortu nabíjení. Například e-motocykl Yadea KEMPER lze nabít na 80 % za pouhých 10 minut, což je po stránce spotřebitelského pohodlí srovnatelné s tankováním vozidel se spalovacími motory.

Kontakt pro PR:

media@yadea.com

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/2312556/umbrella.jpg

 

PROTEXT