Společnost TCL Photovoltaic Technology odhaluje na veletrhu IFA 2023 inovativní komplexní řešení pro distribuci energie v rezidenčních nemovitostech

Berlín 6. září 2023 (PROTEXT/PRNewswire) – Společnost TCL Photovoltaic Technology, průkopník v oblasti řešení pro zelenou energii, výrazně zaujala na berlínském mezinárodním veletrhu spotřební elektroniky IFA 2023. Ve dnech 1. až 5. září společnost představila své komplexní řešení inteligentní energie a systém skladování energie v rezidenčních nemovitostech, čímž důrazně vstoupila na evropský trh.

Globální situaci ovlivnil rychlý růst poptávky po produktech pro skladování energie v rezidenčních nemovitostech, který je způsoben faktory, jako jsou rostoucí ceny elektřiny, energetická bezpečnost a vládní podpora. V reakci na potřeby domácností vytvořila společnost TCL Photovoltaic Technology komplexní ekosystém inteligentní energie pomocí organické integrace fotovoltaických modulů, skladování energie a technologie tepelných čerpadel. Podporuje tak přechod k efektivní, inteligentní, bezpečné, spolehlivé, nízkouhlíkové a ekologické spotřebě energie v domácnostech.

V rámci tohoto inovativního řešení může systém skladování energie TCL zajistit nepřetržité dodávky energie v nouzových situacích, snižovat náklady na elektřinu a optimalizovat její ceny ve špičkách, což přináší finanční výhody. Systém využívá vysoce bezpečné baterie LiFePO4 s dlouhou životností a může se pochlubit kompaktním modulárním designem, který vyžaduje pouze 0,15 m2 prostoru a lze jej rychle nainstalovat za pouhých 30 minut.

Působivá prezentace na veletrhu IFA nepředstavuje pouze systém skladování energie pro rezidenční budovy, ale také solární moduly TCL a tepelná čerpadla TCL. Podle Williama Li, generálního ředitele pro zahraniční obchod společnosti TCL Photovoltaic Technology, se řešení One-Stop Smart Energy Solution skvěle přizpůsobuje jedinečným potřebám zákazníků. Lze je totiž snadno integrovat, ať už má zákazník zájem o instalaci nového solárního zařízení, nebo o modernizaci stávajícího fotovoltaického systému.

Je navíc univerzálnější díky přidání tepelného čerpadla, které zajišťuje vytápění, chlazení a dodávku teplé vody, takže se skvěle hodí k dosažení energetické nezávislosti a soběstačnosti každé domácnosti. Společnost se momentálně zaměřuje na evropský trh a vytváří si půdu pro působnost na celém světě, což je vize, kterou William prosazuje.

Expanze společnosti TCL Photovoltaic Technology na světový trh je důkazem její důvěry na mezinárodní scéně a závazku k vývoji vysoce kvalitních řešení. Společnost se snaží vytvořit špičkovou technologickou platformu s rozsáhlými aplikačními scénáři a profesionální poprodejní podporou, což svědčí o její síle v globálním odvětví zelené energie.

Další informace najdete zde: https://www.tcl.com/global/en/photovoltaic

Foto –
https://mma.prnewswire.com/media/2200487/TCL_s_booth_IFA_2023.jpg

Foto –
https://mma.prnewswire.com/media/2200488/TCL_Residential_Energy_Management_System.jpg

Foto –
https://mma.prnewswire.com/media/2200489/Visitors_TCL_PV_Tech_s_area.jpg

KONTAKT: wenjie10.yu@tcl.com