Společnost Midea se díky technologické transformaci a průlomům na zahraničních trzích dostala na 245. místo v žebříčku Fortune Global 500 na rok 2022

Fo-šan (Čína) 3. srpna 2022 (PROTEXT/BusinessWire) – Na žebříčku Fortune Global 500, který byl vyhlášen pro rok 2022, opět figuruje společnost Midea Group. Společnost Midea Group je na něm uvedena již sedmým rokem po sobě, tentokrát se její pozice posunula na 245. místo.

Tato tisková zpráva obsahuje multimédia. Celou zprávu si můžete prohlédnout zde: https://www.businesswire.com/news/home/20220731005072/en/

Letos v dubnu zveřejnila společnost Midea Group výroční zprávu za rok 2021 – roční tržby společnosti v roce 2021 vzrostly o 20,06 % a dosáhly historicky nejvyšší hodnoty 343,4 miliardy RMB.

Společnost Midea se drží svého strategického zaměření na „vedoucí postavení v oblasti technologií“ a urychluje svou transformaci založenou na technologiích.

V oblasti podnikání C-suite pro chytré domácnosti se Midea zavazuje poskytovat ty nejlepší zkušenosti z chytrých domácích spotřebičů a služeb pro celou domácnost prostřednictvím využití technologií IoT a AI.

V oblasti B-suite se společnost Midea zaměřuje nejen na rozvoj oblastí podnikání ToB, jako jsou robotika a automatizace, technologie budov, správa energií, inteligentní cestování a Midea Healthcare, ale také na další rozvoj transformace a modernizace oblastí podnikání v oblasti digitálních inovací jako Annto, Midea Cloud.

Tímto přístupem se společnost Midea bude snažit lépe realizovat svůj konečný cíl, kterým je přerod ze společnosti vyrábějící domácí spotřebiče v technologickou skupinu založenou na inovacích.

Společnost Midea Industrial Technology investuje do zelené energie a vysoce přesných výrobků a provozuje značky jako GMCC, Welling, HICONICS, SERVOTRONIX atd.

Díky své platformě digitálních služeb pro budovy poskytuje společnost Midea Building Technologies komplexní řešení, která jsou inteligentní, digitální a nízkouhlíková.

Divize Robotika a automatizace se zaměřuje na poskytování řešení pro průmyslovou robotiku, automatické logistické systémy a přenosové systémy pro budoucí obory související s výrobou, jakož i řešení pro zdravotnictví, zábavu, novou spotřebu atd.

Divize digitálních inovací poskytuje řešení a služby pro digitální transformaci podniků.

Kromě toho se společnost Midea snaží prorazit na zahraničních trzích; nedávno podepsala společnost COSCO vlastněná společností CSP Abu Dhabi dohodu se společností Midea o společné výstavbě zahraničního tranzitního skladového centra na Blízkém východě, které usnadní mezinárodním uživatelům přístup k výrobkům společnosti Midea.

Skupina Midea je hrdá na to, že má na 160.000 zaměstnanců, z toho více než 30.000 v zahraničí.

O společnosti Midea Group

Společnost Midea Group si od svého založení před 54 lety zachovává filozofii vytvářet lepší život prostřednictvím technologií. Za posledních pět let investovala společnost Midea téměř 50 miliard RMB do výzkumu a vývoje a po celém světě má 35 výzkumných a vývojových center a 35 hlavních výrobních základen. Výrobky a služby společnosti Midea používá a využívá 400 milionů spotřebitelů ve více než 200 zemích a regionech.

Zobrazit zdrojovou verzi na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20220731005072/en/

Kontakty

Lori Luo

+8613512784739

luory17@midea.com

Zdroj: Midea Group

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)