Společnost JOY GROUP slaví svůj debut v žebříčku WWD Beauty Inc Top 100

Šanghaj 17. května 2023 (PROTEXT/PRNewswire) – JOY GROUP, přední čínská kosmetická společnost, se podle nedávno zveřejněného žebříčku amerického módního časopisu Women’s Wear Daily (WWD) zařadila mezi 100 nejlepších kosmetických společností na světě a mezi 10 nejúspěšnějších v oblasti krásy pro rok 2022.

Časopis WWD, který je často označovaný za „bibli módy“, je jedním z nejstarších módních časopisů na světě a má v módním průmyslu značný vliv. Od svého založení je WWD každodenním čtením pro vedoucí pracovníky v celosvětovém módním a kosmetickém průmyslu.

Společnost WWD Beauty Inc. každoročně vydává žebříček 100 nejlepších kosmetických společností na světě sestavený na základě tržeb za předchozí kalendářní rok. Tento každoroční žebříček je jedním z nejuznávanějších zdrojů svého druhu a je označovaný za „průvodce kosmetickým průmyslem“.

Společnost JOY GROUP se v roce 2022 poprvé probojovala do žebříčku WWD Beauty Inc Top 100, a to na 86. místě. Společnost se také umístila na 9. místě v žebříčku 10 společností s meziročně nejvyšším nárůstem tržeb za rok 2022, čímž propaguje hodnotu čínské krásy u domácích i globálních zákazníků.

Shanghai Juyi Cosmetics Co., Ltd. („JOY GROUP“) je přední kosmetická společnost se sídlem v Číně. Patří jí také dvě ikonické kosmetické značky, JUDYDOLL a JOOCYEE. JUDYDOLL, která je 5. nejprodávanější značkou na čínském elektronickém tržišti Tmall a 2. nejprodávanější značkou na platformě Douyin (čínská odnož TikToku) v kategorii domácí kosmetiky, se zaměřuje na barevný, sladký a zábavný životní styl. JOOCYEE nabízí moderní, romantický a na míru šitý styl pro asijské spotřebitelky a na čínské odnoži TikToku se umístila na 1. místě v kategorii rtěnek a na 6. místě v kategorii domácí kosmetiky.

Společnost JOY GROUP, která se zaměřuje na přímý prodej zákazníkům, nyní provozuje síť vlajkových prodejen na hlavních čínských platformách elektronického obchodu a více než 30 vlastních kamenných butiků. Společnost také integrovala schopnost komplexního dodavatelského řetězce s vlastní laboratoří a výrobním závodem.

V roce 2022 dosáhla společnost JOY GROUP ročních tržeb ve výši 256,7 milionu USD (1,8 miliardy RMB), což představuje meziroční nárůst o přibližně 30 %, a dosáhla tak silného dvouciferného růstu tržeb a udržitelné ziskovosti v několika po sobě jdoucích letech.

Od roku 2020 společnost JOY GROUP aktivně expanduje na zahraniční trhy a získává si širokou oblibu spotřebitelů v Japonsku a na trzích ASEAN. Cílem společnosti je dále rozšířit svou působnost do Austrálie, Kanady, na Blízký východ a do dalších regionů s vysokým potenciálem růstu.

KONTAKT NA MÉDIA

Christine Bian

PR oddělení společnosti JOY GROUP

Christine.bian@joy-group.com

Chcete-li se dozvědět více o společnosti JOY GROUP, navštivte https://www.linkedin.com/company/joy-group-china

Foto –
https://mma.prnewswire.com/media/2078037/20230515_110031.jpg