Společnost Hoymiles uvádí na trh hybridní měniče nové generace

Chang-čou (Čína) 17. září 2022 (PROTEXT/PRNewswire) – Společnost Hoymiles, přední poskytovatel inteligentní energie a výrobce mikroměničů, uvedla na trh novou řadu hybridních měničů nové generace, která rozšiřuje nabídku společnosti v oblasti pokročilých energetických řešení. Cílem společnosti Hoymiles je pomocí těchto měničů řešit zvýšenou celosvětovou poptávku po solární energii, která je způsobena rostoucími celosvětovými náklady na energii a důrazem na snižování emisí uhlíku.

Hybridní solární systémy využívají solární panely, baterie a hlavní síť, v některých případech také generátory pro zvýšení spolehlivosti. Hybridní měniče Hoymiles jsou klíčovou součástí těchto systémů a umožňují obousměrnou přeměnu elektrické energie ze střídavého proudu (AC) na stejnosměrný proud (DC) i ze stejnosměrného proudu na střídavý. Hybridní systém tak může dynamicky přepínat mezi zdroji energie v závislosti na produkci, ceně a využití energie.

Nové hybridní měniče (řady HYS a HYT), které jsou k dispozici v jednofázové a třífázové variantě, jsou rovněž vybaveny na míru navrženou jednotkou pro přenos dat (DTS). DTS umožňuje inteligentní připojení k internetu, což znamená, že veškerá provozní data lze sledovat prostřednictvím cloudové platformy společnosti S-Miles Cloud. Výrobky jsou nyní dostupné na evropském a asijsko-pacifickém trhu, uvedení na americký trh je plánováno na rok 2023.

Hybridní měniče nové generace společnosti Hoymiles se rovněž vyznačují nejlepším poměrem DC/AC 1,5 v oboru, což vede k výrazně nižším nákladům ve srovnání se systémy o stejném výkonu využívajícími jiné měniče. 14A proud MPPT (Maximum Power Point Tracking) zajišťuje bezproblémovou kompatibilitu se všemi běžnými fotovoltaickými moduly dostupnými na současném trhu a účinnost 97,6 % představuje standard, který nemá v oboru obdoby. Společnost Hoymiles navíc navrhla měniče tak, aby byly lehké, kompaktní a snadno se instalovaly, což znamená, že je lze snadno integrovat do jakéhokoli hybridního systému.

„Ve společnosti Hoymiles je pro nás prioritou zpřístupnění efektivní a chytré energie všem. Naše nové hybridní měniče intuitivně integrují solární energii a energii ze sítě, takže více lidí má přístup ke spolehlivé a cenově výhodné energii a je připraveno na mimořádné situace, jako je například extrémní počasí,“ uvedl Zhao Yi, technologický ředitel společnosti Hoymiles. „Hybridní měniče fungují jako prostředník mezi solární energií a energií ze sítě a pomáhají lidem přistupovat k elektřině inteligentnějším a flexibilnějším způsobem, přičemž zajišťují stabilitu celé rozvodné sítě. Naše nové měniče jsou dalším velkým krokem v našem poslání inovovat solární trh a přinést čistou energii všem.“

O společnosti Hoymiles

Společnost Hoymiles, založená v roce 2012, je globálním dodavatelem řešení MLPE (Module-Level Power Electronics), který se specializuje na výrobu mikroměničů na úrovni modulů, úložných systémů a systémů rychlého vypnutí. S vizí čisté a udržitelné budoucnosti usiluje společnost o inovace v oblasti inteligentní energetiky prostřednictvím svých vysoce výkonných a dostupných produktů.

Díky týmu více než 500 odborníků a distribuční a servisní síti v Severní a Jižní Americe, Evropě, Asii, Africe a Oceánii umožnila společnost Hoymiles lidem i firmám ve více než 100 zemích a regionech připojit se k cestě za skutečně obnovitelnou energií.

Další informace naleznete na adrese: https://www.hoymiles.com/

Kontakt pro média:

Joseph Pan

tel.: +86-13666606299

joseph.pan@hoymiles.com

Fotohttps://mma.prnewswire.com/media/1898422/1.jpg