Společnost Hiconics vystavovala na veletrhu ENEX novou generaci systémů pro ukládání energie pro domácnosti řady HiEnergy a WISDOM

Fo-šan (Čína) 10. března 2023 (PROTEXT/PRNewswire) – Společnost Hiconics, zelená energetická značka společnosti Midea Industrial Technology, vystavovala na veletrhu ENEX, který se konal 8. března 2023 na výstavišti v polských Kielcích, své produkty pro skladování energie v domácnostech řady MINERGY, HiEnergy a WISDOM. Na výstavě se v zámoří poprvé představila třífázová a jednofázová řešení nové generace systému pro ukládání energie pro domácnosti řady HiEnergy společnosti Hiconics.

Nová generace ESS řady HiEnergy se kromě popularity svého předchůdce mezi evropskými uživateli vyznačuje vysokou účinností a mnohem vyšší bezpečností baterií pro bezpečný provoz. Nový výrobek, který je vybaven technologií rychlého připojení „Legos“ a průkopnickou technologií aerosolového akumulátoru, dokáže zabránit potenciálnímu riziku způsobenému tradičním kabelovým připojením a zabránit požáru, čímž výrazně zvyšuje bezpečnost uživatelů v domácnosti. V souladu se stupněm krytí IP65 může být instalován venku a stabilně pracovat v extrémním prostředí s teplotou -25 ? až 60 ?, snáší extrémní venkovní povětrnostní podmínky a zajistí stabilnější dodávky elektřiny do domácností.

Kromě nové generace řady HiEnergy vystavovala společnost Hiconics také všechny své produkty řad MINERGY a WISDOM. Řešení „vše v jednom“ pro produkty řady MINERGY, které se vyznačují nízkou hlučností a vysokou účinností, a rozdělené řešení pro produkty řady WISDOM, které splňuje potřeby skladování energie 6,9–69 kWh prostřednictvím různých připojení, jako jsou stejnosměrné, střídavé a hybridní spoje, mohou poskytovat flexibilní řešení, jež uspokojí různé požadavky domácností na elektrickou energii.

Na základě rozmanitých produktových řad společnosti Midea lze produkty značky Hiconics pro skladování energie v domácnostech dobře kombinovat s konkurenčními produkty společnosti Midea, jako jsou klimatizace a tepelná čerpadla, a vytvořit tak ekologický a energeticky úsporné řešení pro domácnost pod značkou „E-home“ a poskytnout uživatelům komplexní řešení šetrné k životnímu prostředí. S podporou velké síly společnosti Midea Industrial Technology v globální síti výzkumu a vývoje a hierarchického systému výzkumu a vývoje bude společnost Hiconics podporovat technologickou modernizaci průmyslových odvětví souvisejících se zelenou energií neustálým vývojem produktů a řešení pro skladování energie v domácnostech, aby zlepšila zkušenosti uživatelů v domácnostech při využívání optimálnější, ekologičtější a maximálně nízkouhlíkové energie.

Foto –
https://mma.prnewswire.com/media/2029371/image_5023294_19864809.jpg

KONTAKT: Haichun Zhang, zhanghc69@midea.com