Společnost Dreame uvádí na trh víceúčelový vysavač H12 Wet and Dry Vacuum pro mokré i suché vysávání všech typů skvrn na komplexních tvrdých površích

Peking 9. září 2022 (PROTEXT/PRNewswire) – Dreame Technology, přední světová technologická společnost specializující se na špičkové zařízení pro úklid, se chystá uvést na trh víceúčelový vysavač H12 Wet and Dry Vacuum pro mokré i suché vysávání („H12″). Inteligentní model H12 nabízí celou řadu řešení pro čištění všech typů skvrn na komplexních tvrdých površích, a zejména pro úklid rohů. Jedná se o exkluzivní špičkovou funkci tohoto modelu.

„Uvědomili jsme si, že při úklidu kuchyní, koupelen a dalších prostor v domácnosti nastává celá řada komplikovaných problémů. Většina současných vysavačů na trhu nedokáže kvůli velké šířce rámu kartáčových válečků kvalitně vyčistit rohy, kde může docházet ke vzniku skvrn, tvořených jak pevnými látkami, tak tekutinami. Opakované zamotání válečku kartáče při úklidu je přitom pro řadu spotřebitelů zdrojem velkých frustrací,“ uvedl produktový manažer společnosti Dreame Technology. „S ohledem na tuto skutečnost uvádíme na trh vysavač H12 pro mokré a suché vysávání, abychom tyto problémy vyřešili a zpříjemnili tak našim zákazníkům život.“

Model H12 využívá inovativní technologie a odborné znalosti společnosti Dreame v oblasti hloubkového čištění a nabízí dokonalé řešení pro úklid odolných skvrn v kuchyních, koupelnách a jídelnách. Samočisticí funkce, ovládaná jediným stiskem tlačítka, umožňuje zákazníkům vyhnout se ručnímu čištění kartáče, který tak zůstává před každým úklidem čistý. Nastavení úklidu veškerého smetí jediným přejetím hubice využívá funkce inteligentní detekce nečistot, která optimalizuje výkon a účinnost úklidu automatickou úpravou sání v závislosti na detekci typu nečistot a identifikaci jejich množství.

Díky konstrukci s jedním válečkovým kartáčem dokáže model H12 zajistit úklid podél podlahových lišt, spotřebičů i v těžko přístupných rozích, a to již ve vzdálenosti pěti mm od nich, čímž přibližně o pět až 10 mm výrazně překonává podobné modely na trhu. Optimalizovaná konstrukce vzduchového kanálu poskytuje vysavači H12 větší sací výkon a jeho vysokorychlostní bezkartáčový motor dokáže rychle zvýšit otáčky až na úroveň 9300 ot./min , takže vysávání nečistot je velice snadné. Díky dlouhé výdrži baterie modelu H12 (35 minut) a velké nádržce na vodu o objemu 900 ml není nutné mezi jednotlivými použitími věnovat tolik času dobíjení baterie a doplňování nádržky. Kartáčové válečky modelu H12 mají také novou strukturu zubů, která jim umožňuje v reálném čase seškrabávat nečistoty a vlasy uvízlé na kartáči, aby se zabránilo jejich zamotání.

Pro lepší uživatelský komfort je vysavač H12 vybaven inovativním LED displejem, který zobrazuje stav vysávání v reálném čase, mimo jiné včetně úrovně nečistot, výkonu a množství vody, a upozorňuje také na ucpání hadice. Model H12 disponuje také funkcí inteligentních hlasových pokynů, které nabízejí užitečná připomenutí ve více než osmi různých jazycích , poskytují jasné a přesné pokyny a zajišťují vynikající a efektivní úklid.

Vysavač H12 Wet and Dry Vacuum bude v Evropě uveden na trh od 14. září.

Další informace najdete na webových stránkách: https://www.dreametech.com/.

O společnosti Dreame Technology

Společnost Dreame Technology, která byla založena v roce 2017, se specializuje na chytré domácí úklidové spotřebiče a jejím cílem je prostřednictvím technologií zlepšovat kvalitu života. Sledujte nás na Facebooku, Instagramu a na Twitteru.

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/1893175/Image_1.jpg

KONTAKT: Aonan Li, aonanli@dreame.tech