Společnost China Eastern Airlines zahájí 28. září přímé lety mezi Šanghají a Istanbulem

Šanghaj (Čína) 31. srpna 2023 (PROTEXT/PRNewswire) – Společnost China Eastern Airlines oznámila, že od 28. září 2023 zahájí novou přímou linku mezi Šanghají a Istanbulem.

Je to poprvé, kdy čínská letecká společnost spustí linku mezi Čínou a Tureckem, která spojuje dvě celosvětově známá města a důležité letecké uzly.

Lety na trase Šanghaj-Istanbul budou mít čísla MU703/704 a budou létat třikrát týdně. Odlet z mezinárodního letiště Pudong v Šanghaji bude každé úterý, čtvrtek a sobotu v 01:30 pekingského času a přílet na letiště v Istanbulu bude v 08:30 místního času. Zpáteční lety budou z istanbulského letiště odlétat v úterý, čtvrtek a sobotu ve 14:00 místního času a následující den v 05:30 pekingského času přistanou na mezinárodním letišti Pudong v Šanghaji.

Istanbul ležící na obou stranách Bosporské úžiny je jediným městem na světě, které se rozkládá na dvou kontinentech. Vzhledem k trvalému a rychlému růstu trhu civilní letecké dopravy v roce 2023 společnost China Eastern Airlines aktivně rozšiřuje svou síť mezinárodních linek a trasa Šanghaj-Istanbul se stala klíčovou.

Letový řád linky Šanghaj-Istanbul je sestaven tak, aby z něj měli prospěch jak přímí cestující, tak cestující s přestupem. Pro přímé cestující zajišťuje pohodlné a efektivní cestování a pro cestující s přestupem poskytuje více možností a zvyšuje efektivitu.

Cestující, kteří přiletí do Istanbulu v 08:30 ráno, mohou snadno přestoupit na další lety do destinací v Evropě, Africe a dalších regionech.

Cestující, kteří přilétají na mezinárodní letiště Pudong v Šanghaji, mohou využít rozsáhlou síť letů a efektivně se dopravit do domácích destinací, ale také do jihovýchodní Asie, Japonska a Jižní Koreje, a to zejména se společností China Eastern Airlines, která je na tomto letišti největším dopravcem.

Odkazy na obrazové přílohy:

Odkaz:
https://iop.asianetnews.net/view-attachment?attach-id=441921

Popisek: Společnost China Eastern Airlines zahájí 28. září přímé lety mezi Šanghají a Istanbulem.

Foto –
https://mma.prnewswire.com/media/2197741/China_Eastern_Airlines.jpg

KONTAKT: Paní Wong, tel: 86-10-63074558