Společnost Bristol Myers Squibb získala osvědčení pro nejlepšího zaměstnavatele v České republice za období 2023/2024

Praha 23. října 2023 (PROTEXT/PRNewswire) – Společnost Bristol Myers Squibb s.r.o., česká pobočka nadnárodní biofarmaceutické společnosti se sídlem v USA, která vyvíjí a poskytuje léčbu v oblasti onkologie, hematologie a imunologie založenou na nejnovějších vědeckých poznatcích, nedávno získala ocenění nejlepšího zaměstnavatele v České republice pro rok 2023.

Společnost BMS získala toto ocenění již podruhé díky výjimečnému přístupu k lidem, a to ve třech klíčových oblastech: důvěra, otevřená komunikace a soudržnost manažerského týmu. Z výsledků společnosti vyplývá, že 95 % zaměstnanců označilo společnost za skvělého zaměstnavatele, zatímco v průměrné české organizaci je to 82 %.

Společnost Bristol Myers Squibb pohání jediná vize – měnit životy lidí prostřednictvím vědy. V posledních několika desetiletích zlepšily inovativní léky společnosti Bristol Myers Squibb léčbu pacientů, a většímu počtu z nich tak umožnily delší a kvalitnější život.

„To, že jsme získali ocenění pro nejlepšího zaměstnavatele roku 2023, nás naplňuje hrdostí a motivací,“ prohlásila Karin Bachmaňáková, generální ředitelka společnosti Bristol-Myers Squibb spol. s r.o. „Všichni naši zaměstnanci jsou plně oddáni našemu poslání objevovat, vyvíjet a poskytovat inovativní léky, které pacientům pomohou zvítězit nad závažnými chorobami. Den co den spolupracujeme na realizaci této vize a fungujeme jako odborný i přátelský tým. Ocenění pro nejlepšího zaměstnavatele ročníku 2023/2024 je důkazem našich úspěchů i odměnou pro celý tým českých kolegů.“

„Lidé jsou základem úspěchu společnosti Bristol Myers Squibb a máme velkou radost, že naše péče o zaměstnance byla oceněna jak interně, tak externě na národní úrovni i v EU,“ uvedla Aleksandra Halas, ředitelka HR ve společnosti Bristol Myers Squibb pro Polsko, Českou republiku a Maďarsko. „Je to pro nás již druhé osvědčení, které potvrzuje mimořádné nasazení, obětavost a nadšení všech pracovníků společnosti BMS. 1. místo v žebříčku nejlepších zaměstnavatelů v České republice a umístění mezi pěti nejlepšími společnostmi na úrovni EU v období 2021/2022 je pro nás závazkem, který nás nutí vytvářet nejlepší pracovní prostředí v dané třídě.“

Na hodnocení, srovnávání a plánování opatření ke zlepšení kultury na pracovišti s organizací Best Places to Work v České republice spolupracuje každý rok řada organizací, které se podrobují srovnání a plánují kroky ke zlepšení kultury pracovního místa.

Další informace najdete na adrese www.bestplacestoworkfor.org

KONTAKT: Tisk: Maria Mercedes | maria@bestplacestoworkfor.org | +44 208 895 6562