Sourabh Chandrakar důrazně odmítá obvinění ohledně podvodu s aplikací Mahadev

Dillí (Indie) 14. října 2023 (PROTEXT/GLOBE NEWSWIRE) – Sourabh Chandrakar vyzývá média o nápravu převažujícího narativu a nabízí plnou součinnost, aby byla zajištěna spravedlnost

Pan Sourabh Chandrakar, který nedávno čelil závažným obviněním souvisejícím s aplikací Mahadev, důrazně odmítá, že by byl jakkoli zapojen do údajného schématu finančních podvodů. Hluboce lituje, že byl neoprávněně prezentován a líčen jako organizátor tahající za nitky této operace.

Jednoznačně prohlašuje, že tato obvinění jsou zcela neopodstatněná a jejich cílem je pošpinit dobrou pověst čestného občana. Zdůrazňuje, že jeho zajištěný životní styl by neměl být chybně vykládán jako důkaz o zapojení do nezákonných činností.

Vyzývá veškerá média, aby zvážila tyto skutečnosti, uvedla převažující narativ na správnou míru a nasměrovala své zdroje vůči skutečným pachatelům. Pan Chandrakar se zavazuje poskytovat plnou součinnost příslušným orgánům, aby bylo spravedlnosti učiněno zadost a aby pravda zvítězila neposkvrněná. Naléhavě požaduje čestné a nestranné vyšetření této věci a zdůrazňuje svou ochotu plně spolupracovat, aby skuteční pachatelé byli postavení před soud.

Kdo je Sourabh Chandrakar

Sourabh Chandrakar je vlastníkem firmy „Juice Factory“, která má 25 poboček ve městě Bhilai, v indickém svazovém státě Chhattisgarh.

Pochází ze skromného prostředí a společně s různými partnery a značkami provozuje na Středním východě různé firmy zaměřené na rychloobrátkové zboží, stavebnictví, subdodávky a rozvoj.

Na Středním východě pracuje ve společnosti „Empire One Global Real Estate“, kde je jedním z výkonných ředitelů. Pan Uppal i pan Chandrakar pro své klienty tvoří hodnoty nad rámec oboru nemovitostí, mimo Střední východ a po celém světě.

*Zdroj: NewsBeatWire

Kontakt:

Sourabh Chandrakar

00447723436941