Snowboardel otevřel jednu z největších prodejen v Evropě

Praha 1. března 2024 (PROTEXT) – Díky úspěchům Ester Ledecké a Evy Adamczykové snowboarding opět táhne mladé. O rostoucím zájmu svědčí nejen pohled na plné sjezdovky, ale i obsazenost juniorských závodů. Další zajímavostí je otevření jednoho z největších boardshopů v Evropě. Nová prodejna Snowboardel se rozprostírá na ploše 1000 m2.

Obchod se nachází v ideální lokaci přímo na Pražském okruhu u sjezdu 21 s pohodlným přístupem z ulice Poncarova a nabízí zákazníkům snadné parkování přímo u vchodu. Druhou možnosti je využít autobusovou linku 418 z metra Stodůlky.

S více než 1500 snowboardy a širokou nabídkou vybavení je nová prodejna Snowboardelu v zimní sezóně rájem pro milovníky sněhu. Nezapomíná ani na ty, které baví splitboarding nebo freeskiing. V letních měsících se sortiment rozšiřuje o vybavení pro paddleboarding, kiteboarding, skateboarding a windsurfing, aby se milovníci pohybu snadno vybavili i na letní dovolené a relax u vody.

Zvýšený počet návštěvníků sjezdovek a rostoucí účast v juniorských závodech jsou jasným důkazem, že snowboarding opět získává na popularitě. Otevření této prodejny nejen podtrhuje růst zájmu o snowboarding, ale také poskytuje komunitě snowboardistů přístup k nejnovějšímu a nejlepšímu vybavení na trhu.