Rohlik.cz hlásí rekordní vánoční prodeje a na Silvestra doveze nákup zákazníkům do 18:00

Praha 29. prosince 2022 (PROTEXT) – I o letošních Vánocích se mohli zákazníci spolehnout na internetového prodejce potravin Rohlik.cz, který jim doručoval vše potřebné pro klidné prožití svátků. O tom, jak je Rohlík populární, svědčí i fakt, že dva dny před Vánoci tuto službu využilo přes 60 tisíc zákazníků. V pátek 23. 12. Rohlík rozvezl dokonce rekordních 31.321 objednávek. V předvánočním období[1] si pak zákazníci zakoupili téměř 10.000 čerstvých kaprů. Letošní novinkou byl i rozvoz vánočních stromků, které potěšily více jak 1000 rodin. Na pohodlný nákup se mohou zákazníci spolehnout i na Silvestra, kdy budou kurýři Rohlíku rozvážet do 18:00.

Lutfia Volfová, tisková mluvčí rohlík.cz, k tomu dodává: “O letošních Vánocích do nás vložil důvěru rekordní počet zákazníků. Jsem moc ráda, že jsme jim mohli pomoci dopřát si ty nejpohodovější Vánoce a věříme, že jim usnadníme nakupování i na Silvestra.”

Na Silvestra až do 18:00

Chlazené šampaňské, led, hotové chlebíčky, vybrané delikatesy, silvestrovské dekorace nebo čočka a uzené na novoroční oběd. To vše a mnohem víc mohou zákazníci objednávat již nyní na Rohlik.cz. Kurýři budou nákupy doručovat ještě na Silvestra do 18:00, 1.1. pak od 12:00 do 22:00.

Zachraň jídlo a slevy na Rohlik.cz

Rohlik.cz se snaží předcházet zbytečnému plýtvání, a proto potraviny, které se neprodaly či se blíží jejich datum spotřeby, nabízí v sekci Zachraň jídlo. V té si zákazníci mohou zakoupit například sezonní cukrovinky se slevami 30 – 50 %. Velký odbyt v této sekci zaznamenalo i maso, u kterého se zde uskutečnilo zhruba 30 % prodejů. To znamená, že se každý den zachránilo zhruba 5 tun masa. Slevy na maso se však odvíjejí od aktuální zásoby – od standardních 15 %, přes 50 %, a v některých případech Rohlík.cz nabízel slevy dokonce až 95 %.

Slevy však nepřipadají pouze na potraviny. Výhodně si zákazníci mohou pořídit i kosmetické balíčky, balicí papíry, světýlka na stromeček či vybranou elektroniku se slevami až do 50 %.

Vánoční sortiment

Letos poprvé si mohli zákazníci na Rohlik.cz pořídit vše potřebné na Vánoce – od kapra až po stromek. Nyní Rohlík vyhlašuje výsledky tohoto pilotního projektu, díky kterému si o Vánocích mohlo dopřát čerstvého kapra doručeného kurýry až domů více jak 10.000 zákazníků a stromek více než 1000 zákazníků.

Dárky

Nejen výborné potraviny, ale i dárky pro celou rodinu letos mohli zákazníci najít na Rohlik.cz. Velmi populární byly kosmetické sety, které pod vánočním stromkem našlo téměř 10.000 zákazníků.

Pomoc ostatním

O Vánocích je třeba myslet i na druhé. Tyto Vánoce se spojil Rohlík s organizací Armáda spásy, se kterou připravil projekt Rohlíkovy ponožky na dobrou věc. V tomto balíčku se nacházely dva páry ponožek za 200 Kč. Po zakoupení, jeden pár ponožek byl doručen zákazníkovi domů, druhý Armádě spásy, která ho věnuje lidem bez domova. Co víc, 100 Kč z částky putovalo na nákup nocleženky lidem v nouzi. Letos o Vánocích zákazníci skutečně pomáhali spolu s Rohlíkem, neboť se prodalo více než 1700 ks ponožek. Ponožky pro dobrou věc zákazníci mohou nakupovat i nadále.

[1] Období 1.12.-24.12.

Kontakt:

Lutfia Volfová

e-mail: Lutfia.volfova@rohlik.cz

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.