Robotický vysavač s nejnovější technologií společnosti Dreame Technology pro vyhýbání se překážkám bude v Evropě k dispozici od října

Peking 18. října 2022 (PROTEXT/PRNewswire) – Dreame Technology, rychle rostoucí společnost s vedoucím postavením v oblasti inteligentních domácích úklidových zařízení, nedávno představila svůj nejnovější robotický vysavač DreameBot L10s Pro. Robotický vysavač Dreame Bot L10 Pro, který získal ocenění Red Dot Design Award 2021, je vylepšen o pokročilejší technologii vyhýbání se překážkám, která zajišťuje inteligentní úklid.

Robotické vysavače jsou na trhu stále populárnější a zákazníci se při jejich výběru často dívají na ukazatele, jako je sací výkon a doba provozu. Schopnost detekovat překážky a vyhýbat se jim je však opomíjena. Podle průzkumu společnosti Dreame Technology je jedním z hlavních problémů současných robotických vysavačů zasekávání se o předměty, jako jsou kabely nebo pantofle.

Nový vysavač DreameBot L10s Pro tento problém úspěšně vyřešil díky pokročilé technologii pro vyhýbání se překážkám. Vysavač DreameBot L10s Pro, který je vybavený technologií pro 3D strukturování světla a vlastním algoritmem SLAM, využívá vysoce přesnou technologii vyhýbání se překážkám, která mu umožňuje identifikovat a vyhýbat se překážkám nižší výšky, jako jsou boty a podobné předměty, a také zabránit kolizi s překážkami vyšší výšky, jako jsou nohy stolu nebo židle. Přesná technologie mapování mu také umožňuje kontrolovat stav místnosti, takže si poradí i s nečekanými problémy, jako je například rozlití tekutin.

Systém L10s Pro také zlepšil svou odezvu na různé situace. L10s Pro je vybaven silnějším sáním i a hardwarem než L10 Pro. Díky podtlaku 5300 Pa, gumovým kartáčům a velkému zásobníku na prach o objemu 450 ml má vysavač L10s Pro nekompromisní čisticí schopnosti, zejména pokud jde o chlupy, což je obrovská výhoda pro rodiny s domácími mazlíčky. V porovnání s modelem L10 Pro byly mopy modelu L10s Pro také vylepšeny, aby zvládly složitější úklid tvrdých podlah. Na spodní straně vysavače L10s Pro jsou dva rotační mopy, které se otáčejí vysokou rychlostí a zajišťují maximální čistotu podlah. Díky odnímatelné nádržce na vodu o objemu 190 ml dokáže L10s Pro pokrýt větší čisticí plochu než jeho předchůdce. Ultrazvukové snímání umožňuje přesně rozpoznat koberce a předložky a udržet je v suchu zvednutím mopů.

Na rozdíl od modelu L10s Ultra je L10s Pro samostatný produkt a není kompatibilní s dobíjecí stanicí L10s Ultra.

DreameBot L10s Pro bude k dispozici na Amazonu od 25. října za cenu 599 eur. Do 7. listopadu mohou kupující využít slevu 100 eur.

O společnosti Dreame Technology

Společnost Dreametech byla založena v roce 2017 a specializuje se na chytré domácí úklidové spotřebiče. Její vizí je vylepšovat kvalitu života prostřednictvím technologií. Sledujte nás na Facebooku, InstagramuTwitteru.

Další informace naleznete na adrese: https://www.dreametech.com/

Fotografie – https://mma.prnewswire.com/media/1922285/banner.jpg

KONTAKT: Aonan Li, aonanli@dreame.tech