Reality Proradost – oficiální sídlo společnosti přestěhováno do Brna

Brno 3. února 2023 (PROTEXT) – Celostátní franšízová realitní síť REALITY PRORADOST změnila od začátku února své administrativní sídlo. Z Břeclavi, kde byla společnost založena před více než patnácti lety a kde měla oficiální sídlo do těchto dnů, se sídlo PRORADOSTi přesunulo do centra Brna na ulici Vídeňská, kde byla nedávno otevřena centrála a školící středisko pro nové makléře.

„Vnímáme to jako velký posun v kvalitě služeb pro makléře působící pod naší franšízou. K dnešnímu dni jsou jich dvě stovky z celé ČR a plánujeme i další růst počtu makléřů, takže brněnská centrála svojí spádovou polohou vyhovuje více dosahu servisu pro všechny naše franšízanty i pro jejich klienty. V Břeclavi zůstává jedna z našich kanceláří včetně zázemí technické podpory a jednacích prostor, takže naši franšízanti ji můžou nadále využívat ke schůzkám se svými klienty,“ uvedl jednatel společnosti Petr Čajan.

REALITY PRORADOST tak svým franšízantům pro jednání s klienty i denní práci nabízí zázemí ve třech firemních centrech po celé ČR: kromě jednacích místností v sídle v Brně jsou to také prostory centrály Čechy, které se nachází na Praze 1 v ulici Opletalova a poslední už zmíněná administrativní centrála v Břeclavi.

nové sídlo společnosti od února 2023:

REALITY PRORADOST s.r.o., Vídeňská 1014/18b, Štýřice, 639 00 Brno

www.reality-proradost.cz