První pes Baracka Obamy Bo se vrací jako avatar v sociální síti pro domácí mazlíčky XOOX

New York (USA) 17. listopadu 2023 (PROTEXT/PRNewswire) – Zájem o setkání s domácími mazlíčky, kteří překročili „duhový most“, stále roste

Pozornost návštěvníků newyorského Times Square upoutalo 3D video černého psa, který se s vlající chundelatou srstí šťastně prohání po trávníku Bílého domu.

Černý hafan, který se poprvé představil 11. listopadu, připomíná Bo – oblíbeného „prvního psa Spojených států“ z dob úřadování bývalého prezidenta Baracka Obamy. Zvířátko s jiskřivýma tmavýma očima, bílými „ponožkami“ na předních tlapkách a lesklým černým kožíškem je od psíka známého jako Bo téměř k nerozeznání. Ačkoli se „Bo“ na videu objevil na pouhých 15 vteřin, v jeho upřímném pohledu nelze přehlédnout touhu po opětovném setkání se svou rodinou prostřednictvím aplikace XOOX. Toto procítěné přání hluboce dojímá mnohé z těch, kteří své mazlíčky ztratili. Tím nejdůležitějším však bude reakce samotné rodiny Obamových, která svého psa Bo hluboce milovala.

Video vzniklo v rámci praplikace XOOX, sociální dítě určené výhradně pro zvířecí mazlíčky (PNS) a založené na výzvách k vytváření krátkého obsahu. Síť XOOX, spuštěná 11. listopadu, se nyní věnuje vývoji avatarů zesnulých mazlíčků. Pomocí videí a fotografií pořízených za jejich života chce XOOX vytvořit avatary, kteří se jim budou co nejdokonaleji podobat. Cílem je nabídnout rodinám příležitost znovu se se ztracenými mazlíčky setkat a zmírnit tak stesk po jejich milovaných zvířecích přátelích. PR manažerka XOOX Kristin Kimová vysvětluje: „Avatary mazlíčků, zaregistrovaných v síti XOOX, vytváříme z nahraných dat se souhlasem majitelů. Cílem těchto avatarů je poskytnout jim setkání překračující hranice času a prostoru, prožít potřebné emoce a dosáhnout uzdravení.“

XOOX je aplikace provozovaná prostřednictvím účtů domácích mazlíčků, nikoli lidských. XOOX poskytuje funkci služby, která analyzuje vzory kolem očních víček a očí domácích mazlíčků, aby zaregistrovala jejich biometrické ID detekcí obličeje a následně ověřila jejich identifikaci. XOOX vedle své hlavní aplikace založené na krátkých obsahových výzvách spustila různé specializované aplikace pro domácí mazlíčky, včetně exkluzivní hudby pro domácí mazlíčky, sad pro diagnostiku moči a her. Kromě toho plánuje vydat aplikaci integrující DNA domácích mazlíčků a MBTI, která naváže na spuštění aplikace pro diagnostiku moči domácích mazlíčků vyvinuté ve spolupráci s firmou Medi Cloud, globální společností zabývající se genetickou analýzou založenou na technologii NGS.

Při vstupu do společnosti XOOX je 1 pence automaticky věnován nadaci XOOX Foundation. Finanční prostředky nadace XOOX Foundation jsou určeny na kampaně prosazující celosvětové reformy zákonů o ochraně zvířat.

Společnost: XOOX LAB, INC

Web: www.xoox.pet

Kontaktní osoba: Kristen Kim

E-mail: Press@xoox.pet

Videohttps://www.youtube.com/watch?v=B64h6ovmf0Y