První dojem je důležitý. Kvalitní rohože Mewa dobře vypadají a zachycují nežádoucí nečistoty

Praha 23. listopadu 2023 (PROTEXT) – Zima se blíží a s ním i chladno, vlhko a čerstvě napadaný sníh. Mokrá, zašpiněná obuv často zanechává po příchodu zvenku do vnitřních prostor nebo na recepci nevábné stopy.

Nečistoty ale nedělají dobrý první dojem. Udržovaný a příjemný interiér je vizitkou každé úspěšné firmy. Proto nabízí Mewa, poskytovatel textilních služeb, praktický a ekologicky všestranný servis. Rohože Mewa mají speciální vlákna, která zajišťují absorpci nečistot a vlhkosti. Zároveň dobře vypadají. Znečištěné rohože servisní řidiči společnosti Mewa pravidelně vyzvedávají a nahrazují je čistými.

Všechny rohože nejsou stejné

V závislosti na tom, kde jsou využívány, čelí rohože pro zachycování nečistot různým výzvám. Zejména ve vstupních prostorách je nutné, aby se neshrnovaly a neklouzaly. Pokud dobře nepřilnou, častý pohyb po podlaze ztěžuje jejich používání. V horším případě takové rohože představují dokonce bezpečnostní riziko. Když se posouvají nebo se na nich tvoří záhyby, hrozí, že zákazníci a zaměstnanci uklouznou či zakopnou. Vhodné nejsou ani příliš malé rohože. Nemohou spolehlivě zachytit všechny nečistoty a prach. To pak vede ke zbytečné námaze při uklízení a čištění podlah.

Rohožka Mewa Hightwist Nylon má speciální zadní vrstvu, která zabraňuje vzniku záhybů, neshrnuje se, dobře drží na podlaze a neklouže. Zaručuje tak bezpečnost a čistotu. Díky několika velikostem a decentnímu odstínu se hodí do interiérů všech stylů.

Na plochách, které jsou vystaveny vysoké zátěži, skvěle obstojí odolná štětinová rohož se speciálně vyvinutou kombinací vláken. Má jemné i hrubé štětiny pro co nejvyšší pohlcování vlhkosti a nečistot. Také tato rohož má potaženou zadní stranu proti skluzu a je k dispozici v různých velikostech.

Pronájem místo nákupů

Nákupy vlastních podlahových rohoží znamenají pro firmy kromě vysokých pořizovacích nákladů také spoustu práce s čištěním a údržbou. Odolné protiskluzové rohože, na kterých se nevytvářejí záhyby poskytuje společnost Mewa s kompletním servisem. Aby bylo v podnicích zajištěno bezpečné používání rohoží, je dodávka optimálně přizpůsobena individuálním požadavkům. Kromě vynikající kvality výrobků se mohou firmy spolehnout na důkladné, spolehlivé, hygienické a kvalitativní standardy, ale také na včasnou výměnu a dodávání rohoží.