Protext představuje tematické balíčky portálů pro PR články

Praha 29. února 2024 (PROTEXT) – Počet portálů, se kterými servis ČTK Protext spolupracuje, se od loňska zdvojnásobil. Protext tak nyní umožňuje svým klientům využít prostor pro PR články na 13 zpravodajských webech. Nyní přichází se zvýhodněnými balíčky portálů, a to News, Business a Lifestyle/Sport.

„Vyšli jsme vstříc poptávce a spolupracující weby jsme tematicky sdružili. Klienti tak mají možnost efektivnějšího zásahu své cílové skupiny, a to za zvýhodněnou cenu,“ říká Hana Paličková, šéfka služby Protext.

Všechny balíčky obsahují 5 titulů a klienti servisu Protext si tedy mohou vybrat, která oblast jim vyhovuje nejvíce. 

„News Pack“ obsahuje iDNES.cz, Českénoviny.cz, Aktuálně.cz, Drbna.cz a Echo24.cz. „Business Pack“ tvoří HN.cz, Newstream.cz, Peníze.cz, Finmag.cz a Hrot.cz. „Lifestyle/Sport Pack“ zahrnuje Livesport.cz, Týden.cz, iDNES (rubrika Sport/OnaDNES), Lidovky.cz a i60.cz. 

Popis jednotlivých pozic pro PR články naleznete zde. Jednu zprávu je tak možné publikovat současně na 5 místech. Kromě využití balíčků samozřejmě mohou klienti objednávat publikaci zvlášť na jednotlivých portálech.

Protext je součástí komunikačních služeb ČTK Connect a pro klienty zajišťuje zveřejnění tiskových zpráv zpravodajskými kanály ČTK. Publikaci PR článků na partnerských portálech nabízíme jako svou doplňkovou službu.