Předsedkyně Institutu pro mezinárodní ekonomickou strategii Diana Pengová se zúčastnila výročního zasedání Asijského fóra Boao 2023

Čching-chaj (Čína) 5. dubna 2023 (PROTEXT/PRNewswire) – Ve dnech 28. až 31. března se v Boao v městském okrese Čhing-chaj v provincii Chaj-nan konalo výroční zasedání Fóra Boao pro Asii 2023 (Boao Asia Forum 2023) s podtitulem „Nejistý svět: Solidarita a spolupráce při řešení výzev, otevřenost a inkluzivita na podporu rozvoje“ (Uncertain World: Solidarity and Cooperation to Meet Challenges, Openness and Inclusiveness to Promote Development). Na srdečné pozvání organizačního výboru fóra se na toto čtyřdenní setkání vypravila do Boao také paní Diana Pengová – předsedkyně Institutu pro mezinárodní ekonomickou strategii, think tanku sloužícího globálním podnikům.

V průběhu těchto čtyř dnů byla předsedkyně Institutu pozvána k účasti na několika významných fórech, jako např. diskusi o novém modelu průmyslového dodavatelského řetězce, kulatém stolu pro soukromé podnikatele, dialogu mezi čínskými a americkými podnikateli, dialogu mezi čínskými a evropskými podnikateli a panelové diskusi předsedy vlády Pobřeží slonoviny s podnikateli.

Během účasti na fóru poskytla Diana Pengová také rozhovory médiím CCTV, People.cn, Hainan Daily a Qiongdao TV.

Institut pro mezinárodní ekonomickou strategii nyní podle dostupných informací provozuje pět poboček pro regiony Evropy, Eurasie, Asie a Tichomoří, Ameriky, Afriky a Blízkého východu. Prostřednictvím silných odborných a konzultačních kapacit zkoumá z různých úhlů pohledu řadu otázek v oblasti růstu mikro, malých a středních podniků v nové ekonomické situaci, analyzuje nové podněty a zdroje pro rozvoj podniků v aktuálních podmínkách a poskytuje možnosti rozvoje, jako je např. spolupráce na burze, technická spolupráce a sdílení zdrojů. Hlavním orgánem tohoto výzkumného ústavu je tým mezinárodních odborníků a konzultantů (včetně mezinárodních odborníků z řad laureátů Nobelovy ceny a významných osobností, jako jsou bývalí prezidenti různých zemí), který dokáže podnikům z celého světa nabídnout vhodné metody, osvědčené zkušenosti a kvalitní politiky pro mezinárodní expanzi. Služby institutu se zakládají na modelu „výzkum + šíření + spolupráce“ a jejich konečným příjemcem jsou jednotlivé podniky.

Foto –
https://mma.prnewswire.com/media/2047283/Diana_Peng_chairwoman_Institute_International_Economic_Strategy_invited_attend_Boao.jpg

KONTAKT: Xuefeng Lin, +86-13701061031, linxuefeng99@163.com

PROTEXT