Poskytovatel PODA nabízí IPTV pro každého nejen na cesty

Ostrava 20. července 2023 (PROTEXT) – Společnost PODA spustila internetovou televizi jako samostatnou službu, která je nyní dostupná pro všechny zákazníky – i ty, kteří u ní nemají zřízený internet. Služba totiž funguje nezávisle na internetovém poskytovateli.

Ke sledování IPTV je zapotřebí aplikace, kterou lze bezplatně nainstalovat na chytré televizi a současně až na 4 dalších doplňkových zařízeních, jako je notebook, tablet nebo smartphone. Jedinou podmínkou je dostatečně kvalitní internetové připojení od libovolného poskytovatele. Aplikace od PODY podporuje operační systémy Android a iOS, pro sledování na počítači nebo notebooku je k dispozici webová aplikace.

Základní nabídka IPTV obsahuje více než 100 televizních kanálů a stojí 199 Kč měsíčně. Programovou nabídku lze rozšířit o tematicky zaměřené televizní balíčky podle vlastního výběru. K dispozici je také videotéka FilmBox OnDemand, která divákům nabízí 240 filmů, přičemž každý měsíc se mění přibližně 10 % jejího obsahu.

V rámci služeb IPTV mohou zákazníci využít užitečné chytré funkce. Patří mezi ně například 7 dní zpětného přehrávání, 20 hodin nahrávání či spuštění pořadu od začátku. Tyto funkce nejsou nijak zpoplatněny. PODA navíc pro své zákazníky často připravuje speciální akce, v rámci kterých získávají vybrané televizní stanice na celý měsíc zdarma.

Pro zájemce o IPTV je na webových stránkách PODY připraven speciální formulář, v němž mohou zanechat své telefonní číslo. Nejpozději do 1 pracovního dne je společnost kontaktuje a dokončí s nimi objednávku.

Společnost PODA vstoupila na trh v roce 1996 a v současnosti patří mezi přední poskytovatele telekomunikačních služeb. Působí v desítkách měst a obsluhuje přes 110.000 domácností a podniků.