Palladium, pohodlné parkování v centru Prahy

Praha 16. června 2023 (PROTEXT) – Při plánování svých letních cest se nemusíte bát vyrazit do centra Prahy autem. Využijte služeb největší podzemní garáže v centru Prahy, v nákupním centru Palladium, které se nachází v blízkosti Prašné brány a pár set metrů od Staroměstského náměstí.

Pro návštěvníky Prahy je připraveno více než 600 širokých parkovacích míst ve třech podzemních podlažích, na kterých pohodlně zaparkuje i běžné SUV. Aktuální obsazenost si každý může zkontrolovat na webu www.palladiumpraha.cz.

Parking je přístupný nonstop, 7 dní v týdnů 365 dní v roce. Vjezd do garáže je z ulice Revoluční (GPS souřadnice: 50.0896269,14.4279561).

Parkování lze uhradit v hotovosti (v Kč nebo €), kartou nebo prostřednictvím SMS.

Kromě parkování si lze nechat auto ručně umýt v myčce nebo dobít elektroauto.

Cena za hodinu stání je 60 Kč vč. DPH. Zákazníci si mohou také zakoupit balíček 25 ks hodinových stání (kde 1 hodina vyjde na 40 Kč vč. DPH), dále zvýhodněné jednodenní či měsíční parkování.

PALLADIUM na náměstí Republiky v Praze je oblíbeným místem nákupů a setkávání. Součástí komplexu je 170 obchodů, 30 restaurací, prvotřídní kanceláře a garáže s kapacitou pro veřejnost 600 míst.

www.palladiumpraha.cz

@Facebook

@Instagram

Tiskové informace:

Ing. Milan Rumler

Director, Marketing & PR

e-mail: m.rumler@ps-group.cz