Palladium, pohodlné parkování v centru Prahy za zvýhodněnou cenu 50 Kč/hodinu

Praha 30. května 2024 (PROTEXT) – Při plánování svých letních cest se nemusíte bát vyrazit do centra Prahy autem. Využijte služeb největší podzemní garáže v centru Prahy, v nákupním centru Palladium, které se nachází v blízkosti Prašné brány a pár set metrů od Staroměstského náměstí.

Jezdíte-li do Prahy pravidelně, vyplatí se vám zakoupit balíček 20 ks parkovacích kuponů za 1.000 Kč vč. DPH, tzn. můžete v tomto případě parkovat v samotném centru Prahy pouze za 50 Kč/hodinu. Další možností je zakoupení měsíčního parkování za 7.502 Kč vč. DPH. Více informací o zakoupení zvýhodněného parkování jsou k dispozici na adrese: https://www.palladiumpraha.cz/pro-motoristy/.

Pro návštěvníky je v Palladiu připraveno více než 700 širokých parkovacích míst ve třech podzemních podlažích, na kterých pohodlně zaparkuje i běžné SUV. Aktuální obsazenost si každý může zkontrolovat na webu www.palladiumpraha.cz.

Parking je přístupný nonstop, 7 dní v týdnu 365 dní v roce, bez nutnosti rezervace. Vjezd do garáže je z ulice Revoluční (GPS souřadnice: 50.0896269,14.4279561).

Parkování lze uhradit v hotovosti (v Kč nebo €), kartou nebo prostřednictvím SMS.

Kromě parkování si lze nechat auto ručně umýt v myčce nebo dobít elektroauto.

Standardní hodinová sazba parkovného činí 65 Kč vč. DPH.

Palladium na náměstí Republiky v Praze je oblíbeným místem nákupů a setkávání. Součástí komplexu je 170 obchodů, 30 restaurací a prvotřídní kanceláře.

Oblíbenost nákupního centra Palladium potvrdila veřejnost a odborná porota dvojnásobným udělením prestižního ocenění Superbrands pro rok 2023 a pro rok 2024 pro nejlepší značky v České republice.

Více informací o Palladiu naleznete na: 

www.palladiumpraha.cz @Facebook @Instagram

 

ČTK Connect ke zprávě vydává přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.