Ovládněte platformu TradingView a obchodování v ní

Praha 22. února 2024 (PROTEXT) – Víte, co všechno je TradingView? A že se z něj dá přímo obchodovat? Zkušený obchodník Tomáš Kadeřávek Vám ukáže všechny užitečné věci a nástroje v TradingView, včetně propojení s obchodním účtem u brokera RoboMarkets.

A aby to mělo pořádný přesah do reálného života, tak v prostředí TradingView projde Tomáš podrobnou analýzu akcií společnosti Nvidia (NVDA). Na základě analýzy se rozhodne, zda akcie koupí či prodá – to vše v online streamu již 6.3. od 15:30 na Fintree.cz, a u dalších partnerů.

Obsah streamu:

Zaměření na platformu TradingView, která je komplexním nástrojem pro technickou analýzu a obchodování s finančními nástroji, které detailně projdeme.Tomáš představí všechny užitečné funkce a nástroje (fundament, technika, sentiment), které TradingView nabízí.Možnosti přímého obchodování přímo z platformy, včetně propojení s obchodním účtem u brokera RoboMarkets.

O řečníkovi – Tomáš Kadeřávek

“Už je to dávno…”. Za posledních 18 let jsem udělal tisíce obchodů s různými instrumenty, pracoval pro brokery, měl vlastní investiční firmu, testoval obchodní SW i programoval predikční ML modely. A nejlepší lekce z trhů? Pořád vás nutí zjišťovat pravdu o tom, kdo vlastně jste. Pojďme být zvídaví společně.

Pokud máte zájem získat podrobnější informace o brokerovi RoboMarkets, přečtěte si recenzi na Fintree.cz. Zde najdete komplexní hodnocení tohoto brokera včetně jeho nabízených služeb, poplatků, regulace a dalších důležitých informací, které Vám pomohou rozhodnout se, zda je RoboMarkets pro vás vhodnou volbou pro obchodování.

Obchodování je spojeno vždy s rizikem.