Olomouc se pyšní nejen svými tvarůžky

Olomouc 16. září 2022 (PROTEXT) – V rámci plánování klíčových lokalit se Olomouc aktuálně pyšní tím, že byla vybrána mezi deset páteřních zastávek pro prezentaci Czech Industry Photo vzdělávací fotovýstavy na putovní mapě Českou republikou. Až do 29. září se tak zájemci o průmyslové inovace i příznivci uměleckých fotografií mohou seznámit na Dolním náměstí s velkoformátovými snímky úspěšných průmyslových firem a předních českých univerzit. Ve výčtu hlavních poutačů nechybí ani Akademie věd ČR s prospěšnými bakteriemi, které by se artisticky vyjímaly rovněž zavěšené jako obraz na zdi nejednoho moderního obýváku.

„Aktuálním přesunem fotovýstavy Czech Industry Photo do Olomouce byla naplněna polovina jejího cestovního plánu – tedy i osvětové činnosti,“ uvádí její zakladatelka Kateřina Škopková.

Pro zpestření vizuálního i edukativního zážitku organizátor také pamatoval na zvídavé návštěvníky. Obrazy proto doplnil o QR kódy s dvojjazyčnými příběhy, které velmi čtivou formou odhalují skryté krásy, přínosy i bezmezný potenciál českého průmyslu. Vstup na Czech Industry Photo je pro veřejnost zdarma. Tato fotovýstava je přístupná rovněž v digitální podobě na webu www.czechindustryphoto.com. Po skončení prezentace v hanácké metropoli se putovní expozice přesune zase dále, a to do Zlína.

Czech Industry Photo

Czech Industry Photo je putovní osvětová výstava, která odhaluje potenciál a skryté krásy českého průmyslu v rámci rozmanitých odvětví. Tato fotovýstava je unikátním projektem, který prostřednictvím vizuální komunikace prezentuje inovace a perspektivu zaměstnání v průmyslu. Zároveň zprostředkovává pohled na pracovní postupy, obory a profese ve výzkumu, vývoji, výrobě, v průmyslovém designu či transferu energií. Pořadatelem Czech Industry Photo je v rámci společenské odpovědnosti komunikační agentura Promoliga®. Fotovýstava je realizována bez státních a evropských dotací jen za podpory srdcařů, spolupracujících médií, asociací a partnerů, kteří v kreativní průmyslové osvětě spatřují důležitost a smysl.

Promoliga

Promoliga® je komunikační agentura, která od roku 2015 poskytuje PR a marketingovou podporu inovátorům. „Pomáháme značkám růst a zvyšovat jejich tržní hodnotu – ONline i OFFline.“

Kontakt:

Hana Krejčí

PR/Marketingový specialista

Promoliga® – komunikační agentura

e-mail: info@promoliga.cz

www.promoliga.cz

www.czechindustryphoto.com