Obsahový marketing se musí dělat dobře. WhitePress® je odpověď, jak na to

Vyšší návštěvnost. Vyšší obrat. Vyšší zapojení publika. To je sen mnoha majitelů webů nebo e-shopů. Ti však často nevědí, kudy do toho. Případně nemají čas, aby to vlastními silami dokázali. WhitePress® je mezinárodní platforma, která vaše dosahy i SEO elegantně vyřeší. Přečtete si, jak to funguje.

Mezinárodní spolupráce napříč Evropou i Jižní Amerikou

WhitePress – platforma pro obsahový marketing a SEO je mezinárodní platforma pro inzerenty, majitele webů i copywritery. Díky tomu mají majitelé k dispozici prakticky neomezené množství textů psané na přání a následně je mohou publikovat na českém i evropském trhu.

V současnosti WhitePress® nabízí obsah na míru ve 24 jazycích ve 27 zemích pro 50 000 webů a blogů po celé Evropě i v Jižní Americe. Snadno se tak dostanete i na zahraniční trh a zvýšíte prodej svých produktů.

Jak vám WhitePress® pomůže?

WhitePress® spojuje copywritery, majitele webů i inzerenty z různých oblastí na jedno místo, kde jim vzájemná spolupráce přináší hmatatelné výsledky. Copywriteři píši profesionální texty na míru pro majitele, vydavatelé mohou jednoduše nabídnout svůj web a majitelé e-shopů získávají větší vliv a důvěryhodnost na svém cílovém trhu.

WhitePress® také nabízí hned několik služeb, ze kterých si vyberete:

Objednejte si pouze publikaci vlastního textu na jakýkoli z našich 50 000 webů.

Vyberte si službu Content Premium a zvolte si copywritera přímo z našeho seznamu. Tomu pak zadání pro text předáte.

Registrujte se do platformy a vyberte si Content Premium. Využijte Burzu práce, kde si nemusíte lámat hlavu a trávit čas vybíráním vhodného copywritera. Jednoduše vložíte zadání i s odměnu za práci na Burzu práce a copywriteři se vám o zakázku sami přihlásí. Vy si pak jen vyberete toho, který vám nejvíce vyhovuje a splňuje vaše požadavky.

Vyberte si našeho WhitePress® copywritera. V takovém případě ale musíte respektovat fixní ceník.

Jak použít WhitePress® pro váš byznys v praxi?

Nejdříve si založte účet a projděte procesem registrace v několika krocích. Nezapomeňte vyplnit všechny důležité údaje. I vy byste měli být důvěryhodní!
Vložte svůj článek do systému, anebo si ho rovnou objednejte u profesionálních copywriterů. Po celé České republice i na Slovensku jich máme více než 100. Z jakých služeb si můžete vybrat jsme vám prozradili v předchozím odstavci.
Vyberte si web, na který chcete svůj text umístit. Vybírejte pečlivě. Raději investujte do dražšího webu, kde se neustále něco děje a tematicky ladí, než byste vybrali levnější web, který vám ve finále vůbec nic nepřinese.
Objednejte si službu, která nejvíce naplní vaše potřeby, a zaplaťte ji.
Pak už nic nemusíte řešit. WhitePress® za vás zpracuje texty, pohlídá termíny a zajistí včasnou publikaci na vybraný web.

Obsahový marketing je stavebním kamenem každé úspěšné firmy bez ohledu na velikost. Při správném postupu zvýšíte zisky o řadu procent. Třeba tak, že budete více vidět na internetu. WhitePress® jako on-line marketingová platforma vám s tím pomůže.