O projektu Pokémon Moravia: Oheň a led

Praha 5. října 2022 (PROTEXT) – Není tomu dlouho, co Pokémoni s námi oslavili 25 let od jejich vzniku a mají příznivce po celém světě. Někteří z nás sbírali kartičky, nálepky nebo si zahráli hru s Pokémony. Nebo jste je mohli jednoduše zhlédnout v televizi a sledovat dobrodružství Ashe a jeho přátel.

Nový seriál Pokémon Moravia: Oheň a led

Je to půl roku, kdy po první sérii Pokémon Moravia, začala druhá série s názvem Oheň a led. Jak je známo, tento seriál se zaměřuje na mezilidské vztahy a běžný život. O to jsou příběhy mnohem zajímavější. Seriál je graficky pěkně zpracovaný a pokročilý než jeho ranné začátky. Příběhy se odehrávají v různých sociálních oblastech a životních událostí, jako jsou láska, šikana nebo jak správně říci vlastní pocity. Vydejte se tedy s naším hrdinou Akiem (Jan Svoboda), Snow (Tereza Porplyciová), Leonardem (Dominik Zub), Sethem (Lukáš Staněk), Leah (Tereza Kadlecová) a dalšími jejich přáteli či nepřáteli.

Ve druhé sérii vás zaujmou nové postavy a v každém novém díle se můžete těšit na něco nového. Shlédněte jeden z dílu na YouTube http://www.youtube.com/IliasOdysseia , jehož autorem je YouTuber Ilias. Počet fanoušků Pokémon Moravia stále roste a nikdo netuší, jaká bude příští epizoda.