Mohla by to být i vaše idea

Praha 12. prosince 2023 (PROTEXT) – Kancelářská budova Idea office building představuje zbrusu novou tvář. Budova, kterou znáte jako Anděl 16, změnila název!

Na žádané adrese, s nejmodernějším vybavením, důrazem na udržitelnost a zejména s maximální flexibilitou pro své nájemce je IDEA to nejlepší rozhodnutí pro vaše podnikání.

IDEA se nachází v jedné z nejprestižnějších obchodních lokalit Prahy, na pražském Andělu. Nabízí zhruba 7 000 m2 moderních kanceláří v 7 patrech, které jsou plně klimatizovány a vybaveny moderními technologiemi. Ve vnitrobloku najdete relaxační zahradu a v rámci nového recepčního prostoru i zasedací místnosti pro nájemce. Parkování vozidel je také vyřešeno, včetně dobíjecích stanic pro elektromobily. IDEA je také kancelářskou budovou využívající kombinované zdroje energie díky solárním panelům na střeše budovy.

IDEA je navíc dobře dostupná autem i veřejnou dopravou. V docházkové vzdálenosti naleznete jak stanici metra Anděl, tak i několik tramvajových a autobusových zastávek. Nedaleko se také nachází autobusové a vlakové nádraží Smíchov.

A to, že v bezprostředním okolí budov IDEA najdete OC Nový Smíchov, kvalitní restaurace, kavárny, sportovní vyžití, multikina, hotely a lékařské ordinace, je už jen pomyslnou třešničkou na dortu.

idea-andel.cz

 

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.