Majitel módní značky Bandi děkuje lékařům a zdravotníkům

Praha 5. října 2022 (PROTEXT) – Stejně jako v minulém, tak i v tomto roce by majitel módní značky Pánské obleky Bandi rád poděkoval lékařům a zdravotníkům za jejich obětavou a náročnou práci. V souvislosti s tím přichystal pro tyto profese výjimečnou událost, a to slevu 50 % na společenské oblečení. Toto poděkování bude prezentováno jak na televizních obrazovkách, tak na internetu.

Proč Bandi děkuje lékařům a zdravotníkům? Zdraví. Každý z nás si ho přeje a každý ho potřebuje. Když přijde nemoc či úraz, připadá nám samozřejmé obrátit se na lékaře. Lékaři, zdravotní sestry, sanitáři a další odborný personál pak o nás pečují. Naše zdraví a někdy i životy doslova závisí na jejich dobře odvedené práci, která je velice náročná. Bohužel někdy společností nedoceněná.

„Tento stav si dobře uvědomuji a chci lékařům a zdravotníkům tímto vyjádřit úctu a respekt. Rád bych jim jako dárek věnoval speciální slevu na nákup oblečení ve značkových prodejnách Bandi, kde si nakoupí oblečení a mohou tak udělat radost sobě nebo svým blízkým,“ říká majitel značky Andrej Bandi Vámoš.

Lékaři, sestry, sanitáři a celý zdravotnický personál nakoupí od 6. do 30. 10. 2022 ve značkových prodejnách Bandi se slevou 50 %. Slevu využijí i ženy, kterým se tímto naskytne výborná příležitost. Mohou přijít se svým mužem, synem nebo tátou přímo do prodejny, kde si vyberou oblečení. Například pro syna, který bude potřebovat vhodný společenský oděv k maturitě, promocím a podobně.

V současné době, kdy se prudce zvyšují ceny energií, potravin, spotřebního zboží a dalších položek, je ekonomická situace v některých domácnostech nelehká. V této situaci je tak sleva 50 % skvělou příležitostí pro zaměstnance zdravotního sektoru výhodně obléknout sebe nebo své příbuzné do společenského oblečení a výrazně tak ušetřit. Tuto událost využijí taktéž při nákupu dárků pro rodinné příslušníky, a to nejen k Vánocům.

Příklad slevy:

Původní cena pánského obleku: 12.999 Kč

Akční cena obleku se slevou 50 %: 6499,50 Kč

Ušetříte: 6499,50 Kč

Pokud si budou chtít zdravotníci pořizovat celý outfit na společenské události, tedy pánský oblek s košilí i kravatou, běžně by tyto módní kousky pořídili za celkovou cenu 12.999 Kč. S využitím této speciální slevy však zaplatí pouze polovinu ceny, tedy 6499,50 Kč. Navíc mohou využít služeb odborné krejčové, která jim přímo ve značkové prodejně Bandi upraví vybraný oblek přesně na míru.

Informace o podmínkách mimořádného poděkování si přečtěte na oficiálním webu značky www.bandi.com.

Kontakt:

Jakub Wojčík

marketingový manažer

E-mail: manazermarketing@bandi.cz