Majitel módní značky Bandi děkuje lékařům a zdravotníkům

Praha 25. září 2023 (PROTEXT) – Stejně jako v minulých letech, i v tomto roce by majitel módní značky BANDI rád upřímně poděkoval lékařům a zdravotníkům za jejich obětavou a náročnou práci. Jako formu poděkování zvolil majitel značky, pan Andrej Bandi Vámoš, pro tyto profese dárek ve formě mimořádné SLEVY 50 % na nákup značkového společenského a volnočasového oblečení BANDI. Toto poděkování bude prezentováno na televizních obrazovkách a internetu.

Proč BANDI děkuje lékařům a zdravotníkům?

Zdraví. Každý z nás si ho přeje a každý ho potřebuje. Když přijde nemoc či úraz, připadá nám samozřejmé obrátit se na lékaře. Lékaři, zdravotní sestry, sanitáři a další odborný personál pak o nás pečují. Naše zdraví a někdy i životy doslova závisí na jejich dobře odvedené práci, která je velice náročná. Bohužel, společností mnohdy nedoceněná.

„Tento stav si dobře uvědomuji a chci všem, kdo se starají o naše zdraví, tímto vyjádřit úctu a respekt. Rád bych jim jako dárek věnoval mimořádnou slevu na nákup oblečení ve značkových prodejnách BANDI, kde si nakoupí oblečení a mohou tak udělat radost sobě nebo svým blízkým,“ říká majitel značky Andrej Bandi Vámoš.

Lékaři, zdravotní sestry a lidé pracující ve zdravotním sektoru nakoupí od 1. do 31. 10. 2023 ve značkových prodejnách BANDI se SLEVOU 50 %. Muži si mohou s touto slevou pořídit společenské oblečení na ples, svatbu nebo rodinné oslavy i značkový outfit pro volný čas.

Slevu využijí i ženy, kterým se tímto naskytne výborná příležitost. Mohou přijít se svým mužem, synem, partnerem nebo tátou přímo do prodejny, kde pro ně vyberou značkové společenské a volnočasové oblečení. Například pro syna, který bude potřebovat vhodný společenský oblek k maturitě, promocím a dalším příležitostem.

V současné době, kdy se prudce zvyšují ceny energií, potravin, spotřebního zboží a dalších položek, je ekonomická situace v některých domácnostech nelehká. V této situaci je tak SLEVA 50 % skvělou příležitostí pro zaměstnance zdravotního sektoru výhodně obléknout sebe nebo své příbuzné do společenského oblečení i pro volný čas a výrazně tak ušetřit. Tuto událost využijí také při nákupu dárků pro rodinné příslušníky, a to nejen k Vánocům.

Příklad SLEVY 50 %:

Původní cena pánského obleku Angiori: 14.999 Kč

Cena obleku se SLEVOU 50 %: 7.499,50 Kč

Ušetříte: 7.499,50 Kč

Pokud si budou chtít zdravotníci pořizovat celý outfit na společenské události, tedy pánský oblek s košilí i kravatou, běžně by takové módní kousky pořídili například za cenu 18.468 Kč. S využitím mimořádné SLEVY 50 % však zaplatí pouze polovinu ceny, tedy 9.234 Kč. Navíc mohou na doporučení odborného poradce využít služeb profesionální krejčové, která jim přímo ve značkové prodejně BANDI upraví vybraný oblek přesně na míru. Vždy tak, aby se cítili pohodlně a vypadali skvěle.

Poděkování je určeno lékařům, zdravotníkům a dalšímu personálu zdravotnických zařízení. Jedná se například o nemocnice, ambulance, lékárny, hygienické stanice, psychologické, logopedické a jiné praxe, zařízení pro léčebně rehabilitační, ošetřovatelskou a paliativní péči, zubní ordinace a související zařízení, dětské domovy pro děti do 3 let, krizová centra, lázeňské léčebny, domovy důchodců se zdravotní péčí a další.

Informace o podmínkách mimořádného poděkování lékařům a zdravotníkům s dárkem za péči o naše zdraví si přečtěte na oficiálním webu značky www.bandi.com.

Kontakt:

Mgr. Milena Burkiewiczová

marketingový manažer

e-mail: manazermarketing@bandi.cz

ČTK ke zprávě vydává přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.