Logicworks spouští novou službu Experience Center, ukáže integraci Apple zařízení ve firemním prostředí

Praha 28. listopadu 2023 (PROTEXT) – Společnost Logicworks spouští v Česku a na Slovensku jedinečnou službu, která přinese firemním zákazníkům zážitek v podobě živých ukázek vhodné integrace Apple zařízení do firemního prostředí na reálných příkladech.

V Logicworks Experience Center mají klienti možnost vidět kombinaci Apple zařízení s vhodnými technologiemi, díky kterým firmy dokáží výrazně zvýšit spokojenost a produktivitu zaměstnanců, zefektivnit IT správu, poskytnout pokročilé zabezpečení dat a zároveň snížit celkové náklady. Na reálných příkladech se mohou klienti formou komentovaných živých ukázek přesvědčit, jak vhodné nasazení Apple zařízení může i v jejich firmě přinést měřitelné výsledky. Nedílnou součástí je i následná individuální konzultace s odborníky na integraci Apple technologií do firemního prostředí.

Jednotlivé zážitky zpracovávají témata se zaměřením na konkrétní role ve společnostech pro nastavení správné míry technické úrovně, ale také pro řešení konkrétních situací, se kterými se denně setkávají. Na své si tak přijdou jak HR manažeři s ukázkou digitálního onboardingu zaměstnanců nebo představením programu “Mac as a Choice”, tak IT správci s ukázkami integrace Apple zařízení do stávající infrastruktury, napojení na poskytovatele identity a pokročilého zabezpečení Apple platformy.

„V Logicworks si vážíme příležitosti nejen ukázat, především ale nechat firemní zákazníky zažít potenciál, které Apple produkty mají ve firemním prostředí,“ říká Ivan Malík, CEO společnosti Logicworks, s.r.o. „Logicworks Experience Center je místem nabitým inspirací a kde můžeme společně objevovat nové způsoby, jak mohou technologie obohatit naše nejen pracovní životy.“

Více informací o dostupných i připravovaných zážitcích a registrace jsou k dispozici na stránkách: https://www.logicworks.cz/apple-v-praci/experience-center/. Služba je zdarma pro zájemce ze středně velkých firem a velkých podniků.

O společnosti Logicworks:

Společnost Logicworks se specializuje na nasazení a efektivní správu Apple zařízení pro korporátní zákazníky. Je členem Apple Consultants Network a mezi její klienty patří Česká spořitelna, Seznam.cz, Kaufland či slovenská Tatra banka a polská Raiffeisen Bank. Je součástí mezinárodní skupiny WESTech, která provozuje pod značkou iStores síť 18 prodejen Apple Premium Partner a Apple Premium Reseller a servisních středisek Apple Authorized Service Provider v České republice a na Slovensku.